דירות להשכרה ברעננה

מחיר
חדרים

דירות להשכרה ברעננה

דבורה עומר, רעננה
8,700 ₪

להשכרה בשכונת נאות שדה, דירת מיני פנטהאוז יוקרתית ומושקעת, 4 חדרים, מרפסת 26 מ"ר, קומה 7 , מטבח SEMEL, חימום תת רצפתי + פרקטים, מזגנים…

פרטים נוספים
 • 4 חדרים
 • 108 מ"ר
 • פנטהאוז
פרדס משותף, רעננה
2,600 ₪

להשכרה בית יפייפה בדרום רעננה, משופץ כחדש, מגרש 500 מ״ר, בנוי 370 מ״ר, 8 חדרים, גינה גדולה ומטופחת. בקומת הכניסה- סלון ומטבח גדולים ומרווחים קומה…

פרטים נוספים
 • 8 חדרים
 • 365 מ"ר
 • פרטי/קוטג'
ביאליק, רעננה
7,500 ₪

להשכרה דירה מהממת! חדשה מקבלן! , 4 חדרים , 94 מ״ר נטו , 15 מ״ר מרפסת , נוף פתוח ירוק מכל חלון! , כיווני אוויר…

פרטים נוספים
 • 4 חדרים
 • 94 מ"ר
 • דירה
הזית, רעננה
8,800 ₪

דירת גן מקסימה להשכרה ברעננה , ברחוב הזית המהמם, רחוב שקט ופסטורלי בשכונת 2004, מזרח העיר רעננה , בניין בוטיק, 4 קומות בלבד , 4…

פרטים נוספים
 • 4 חדרים
 • 92 מ"ר
 • דירת גן
שברץ, רעננה
8,000 ₪

להשכרה דירת 5 חדרים חדשה ומושקעת במזרח רעננה 128 מ"ר נטו, מתוכננת מעולה קומה גבוהה, 2 דירות בקומה מרפסת 12 מ"ר דירה חדשה בבניין שעבר…

פרטים נוספים
 • 5 חדרים
 • 130 מ"ר
 • דירה
אהוד מנור, רעננה
8,500 ₪

ֻ|דירת 5 חדרים להשכרה בשכונת נווה זמר| 120 מ"ר | 14 מ"ר מרפסת| שתי חניות תת"ק מקבילות | 6 מ"ר מחסן | כניסה מיידית |…

פרטים נוספים
 • 5 חדרים
 • 120 מ"ר
 • דירה
שושנה דמארי, רעננה
9,000 ₪

חדש, חדש, חדש! בבלעדיות דירת 5 חדרים להשכרה בשכונת נווה זמר המבוקשת! | | דירה חדשה (לא גרו בה) | דירת 5 חדרים בנווה זמר…

פרטים נוספים
 • 5 חדרים
 • 120 מ"ר
 • דירה
המעיין, רעננה
20,000 ₪

להשכרה בית חלומי במערב רעננה, במיקום מצויין ברחוב שקט ופסטורלי. משופץ כחדש, מגרש 375 מ״ר, בנוי כ250 מ״ר, 6 חדרים, גינה היקפית גדולה ומטופחת. בקומת…

פרטים נוספים
 • 6 חדרים
 • 250 מ"ר
 • פרטי/קוטג'
בילו, רעננה
18,000 ₪

חדש בשוק ובבלעדיות להשכרה ברעננה I במערב העיר, בית פרטי מושקע ומשודרג I 3 סוויטות מלאות וגדולות + סלון I + מרתף כ-40 מ"ר I…

פרטים נוספים
 • 5 חדרים
 • 230 מ"ר
 • פרטי/קוטג'

הכול על דירות להשכרה ברעננה

רבים מהאנשים בוחרים להיעזר במאגר דירות להשכרה ברעננה, וזאת מתוך בחירה שקולה שמודעת לאפשרות המקבילה – רכישה. אי לכך אנו מחזיקים במאגר של דירות איכותיות, יוקרתיות, מרהיבות, שממוקמות בשכונות שקטות, ובמקביל אנחנו מחזיקים במאגר דירות רגילות – דירות שמיועדות לזוגות צעירים, לסטודנטים ובאופן כללי לכל מי שרק רוצה למצוא דירה במצב איכותי באחת מהערים היותר מעניינות בארץ, ועל כן כל מי שמחפש דירה להשכרה ברעננה – דירת יוקרה או דירה רגילה, יימצא פה את האופציה המתאימה ביותר, וזאת לצד ליווי מקצועי שמושתת על שורת צרכים ודגשים אישיים.

מיהי העיר רעננה שרבים מבקשים לשכור בה דירה?

רעננה היא עיר שנמצאת כל הזמן בצמיחה ויש לה ביקוש רב, ולו עקב ההבנה שמדובר באחת מהערים היותר איכותיות, מטופחות וירוקות שניתן למצוא באזור המרכז. כמו כן, תושבי העיר משתכרים הרבה מעבר לממוצע, ניכרת השקעה בתושבים, מסגרות החינוך נחשבות מעולות, קיימים מגוון מיזמי הייטק, משולבים בעיר ריאות ירוקות, העיר מארחת שלל אירועי תרבות וכדומה. אם נוסיף לכל זאת את העובדה שמגוון פרויקטים של תמ"א 38 משדרגים בשנים האחרונות את פני העיר ואת תנאי המחיה של התושבים, ואם נציין שמגוון שכונות איכותיות נבנות ובין היתר משולבות תכניות שכירות ארוכות טווח, הרי שניתן למצוא שרבים מבקשים לשכור בעיר ומנגד ההיצע בהחלט קיים.

שוכרים דירה ברעננה בהתאם לסך הדגשים האישיים

אנו בגולדנהאוס מעמידים לרשותכם מאגר של דירות להשכרה ברעננה – מאגר שנבחר בקפידה יתרה. אנו מאמינים שכל דירה ודירה צריכה להעניק מענה מלא עבור סך הרצונות, השאיפות והצרכים. דירה להשכרה ברעננה צריכה לארח את בני הבית בצורה נעימה ומקיפה. אי לכך בין אם מחכים שבית החלומות ייבנה ובין אם לא מתכננים בקרוב לרכוש דירה, הרי שעדיין חשוב שהמגורים יישרו קו עם הציפיות, ועל כן אנו מקפידים לשבת עם הלקוחות ולהבין לעומק מה הם מחפשים, מה חשוב להם, איזה מיקום הם מעדיפים, לכמה שנים הם חושבים לשכור את הנכס וכדומה.

מהנקודה הזו אנו יוצאים דרך. בוחנים ביחד עם השוכרים הפוטנציאליים את ההיצע האיכותי ומתחילים להציע מבחר דירות רלוונטיות, עד שמגיעים למספר אופציות שמסתמנות כמובילות.

מה בודקים לפני ששוכרים ברעננה דירה?

ציינו שאנו מקפידים לבחון את אותן דירות להשכרה ברעננה שאנו מציעים, ופה נציין שבין היתר אנו בוחנים האם הנכס רשום בצורה מסודרת על שם האנשים שמבקשים להשכירו, מה מצב התשתיות של הנכס, מהו האופי העיצובי, אלו תוספות הנכס מכיל (ממ"ד, חנייה, מטבח מאובזר), כמה מפלסים וחדרים הוא מכיל, האם הוא מגיע עם ריהוט ואבזור משלים, מהם תנאי השכירות, מהו האופי של השכונה, האם קיימות תכניות עירייה שמיועדות עבור האזור (למשל האם מתוכנן פרויקט תמ"א 38) וכדומה. את כל המאמצים האלו אנו משקיעים על מנת שאתם הלקוחות תזכו לקבל תמונת מצב כמה שיותר מקיפה, כי כידוע קיימות לא מעט דירות להשכרה ברעננה, אך לא כולן שוות את השכירות, או עונות על הצורך האישי שלכם.

מה יותר משתלם – להשכיר או לרכוש דירה ברעננה?

רבים מהלקוחות שלנו יכולים להרשות לעצמם לרכוש דירות ברעננה והסביבה, אך עדיין בוחרים לשכור ולא לרכוש, ופה אנו מבקשים להסביר מדוע השכרת דירה ברעננה יותר עדיפה מאשר רכישה. ובכן אם נבחן את הכדאיות הכלכלית, נמצא שבכול הנוגע לדירות יוקרה, לרוב עדיף לשכור ולא לרכוש – נכון עבור סך שערי הריבית האלטרנטיביים. עם זאת, אם מדובר במצב שבו הריבית האלטרנטיבית נחשבת מאוד נמוכה, הרי שאז עדיף לרכוש ולא לשכור. מה באשר לדירות להשכרה ברעננה, כלומר מהי ההמלצה כאשר מבקשם לשכור דירה רגילה? ובכן יש לא מעט גישות שמצביעות על הכדאיות של השכרה לעומת רכישה, במיוחד אם הריבית מלחיצה, אם מבקשים לאפשר להון הנזיל להיות מושקע בצורה נכונה (ומניבה), או אם לא בטוחים שמצאתם את היעד האידאלי.

עוד שיקול שרבים מכניסים לתמונה נוגע לגמישות התשלומים, ופה אנו מבקשים להסביר. בכול הנוגע לדירות להשכרה ברעננה, יש להבין שכששוכרים דירה נהנים מתנאים שנחשבים גמישים. משמע ברגע שהעסקה כבר אינה מתאימה ניתן לחפש נכס אחר. עם זאת, כאשר מחליטים לרכוש דירה (ולוקחים משכנתא), הרי שאז מתחייבים לתנאי החזר מאוד נוקשים – אין הרבה מקום למשחק. מסקנה זו מובילה אנשים רבים לבחור באופציה של שכירות.

עם זאת, אם נהיה כנים, נמצא שהאוכלוסייה שיש לה כסף לשכור דירה ברעננה היא אותה אוכלוסייה שיש לה כסף לרכוש דירת ברעננה, ועל כן לפעמים הבחירה בין שכירות לרכישה אינה נובעת ממקום כלכלי, אלא ממקום אישי. אז מה נכון עבורכם? רק אתם יודעים!

אלו פרמטרים בחוזה יש לבחון לפני ששוכרים דירה?

ידוע לכל שכשעומדים לשכור דירה נדרשים לבחון לא מעט פרמטרים, כי גם אם בסה"כ מדובר בשכירות ולא ברכישה, הרי שעדיין חשוב לדעת מה בדיוק עומדים לקבל ואף כיצד עומדים לשלם. אי לכך נהוג לבחון לכמה זמן ניתן לשכור את הנכס, מהו התשלום החודשי ואלו תשלומים נוספים הוא כולל (לעיתים התשלום החודשי כולל ארנונה ותשלומים נוספים), באיזה מועד נדרשים לשלם מדי חודש, לכמה זמן המחיר מעוגן (ובהתאם לאלו נתונים התשלום עתיד להשתנות), איזה ציוד נשאר בדירה, באיזו שיטה נדרשים לשלם (מזומן העברה בנקאית, צ'ק..), אלו בטחונות נדרשים (ערבות בנקאית, צ'ק בנקאי, שטר חוב, פיקדון וכדומה), האם חלה חובה לערוך ביטוח דירה, האם קיימים תשלומים נוספים (למשל ועד בית) ואף מהם תנאי העזיבה – כיצד יש השאיר את הדירה וכמה זמן מראש צריך להודיע על עזיבה לפני פקיעת החוזה.

כל אלו בדיקות ידועות ומוכרות עבור ציבור שוכרי הדירות, אך כאמור, אנו בגולדנהאוס גם מתמחים בהשכרת דירות יוקרה ברעננה והסביבה, וכאשר מדובר בדירות להשכרה שנחשבות יוקרתיות, הרי שסך הנתונים מקבלים חשיבות יתרה. מדוע? בשל הסיבה הפשוטה: על הפרק עומדים סכומים יותר משמעותיים. אי לכך כל פרמטר בחוזה מצדיק התעכבות ובדיקה מקיפה, ועל כן אנו בגולדנהאוס איננו רק מחזיקים בהיצע מגוון ומובחר של דירות להשכרה, אלא בין היתר מסייעים להבהיר את סך הפרמטרים שנוגעים לתנאי השכירות, וזאת כי כמשרד תיווך מוביל ברעננה והסביבה חשוב לנו להעניק דגש משמעותי לאלמנט האמינות והשקיפות – חשוב לנו שהלקוחות שלנו יידעו בדיוק מה הם שוכרים ובאלו תנאים.

החשיבות של ליווי משפטי לפיני שחותמים על חוזה שכירות

מצאתם דירה להשכרה ברעננה? לפני שעומדים לחתום על חוזה שכירות, מומלץ לעבור עליו היטב ולוודא שהאינטרסים האישיים נשמרים. עם זאת, רובינו איננו עורכי דין ועל כן רובינו לא באמת בקיאים במשמעות שמאחורי הסעיפים. אי לכך טוב לדעת שלקוחות גולדנהאוס אינם רק נהנים משנים של ניסיון, משקיפות מלאה וממאגר גדול ואיכותי של דירות להשכרה ברעננה והסביבה, אלא בין היתר לקוחות גולדנהאוס גם נהנים משורת יועצים שמאפשרים לסגור את כל הפינות במקום אחד ולצד שביעות רצון מלאה.

לצד מעצבי פנים, אדריכלים ויועצי משכנתאות, אתם גם מוזמנים להיעזר בייעוץ של עו"ד שמתמחה בתחום, וזאת על מנת שתוודאו שהם אכן מיישרים קו עם האינטרסים האישיים שלכם הלקוחות.

סיוע מקצועי בהטמעת הDNA שלכם בדירה השכורה

ציינו את הסיוע המשלים שאנו מציעים ופה אנו מבקשים מעט להרחיב. לא פעם אנשים מוצאים דירה להשכרה ברעננה עבור תקופה ארוכה ועל כן מאוד חשוב להם לקבל הצצה כיצד הדירה עומדת להיראות כאשר היא תהיה מאובזרת בציוד שלהם ולא בציוד של השוכרים הנוכחיים. פה אנו שוב נכנסים לתמונה – מאפשרים להיעזר במעצבי הפנים שלנו, וזאת כדי להתחיל להבין אלו שינויים ניתן לבצע במסגרת השכירות (לרוב לא ניתן לבצע שיפוצים מהותיים), היכן נכון למקם את הרהיטים השונים, כיצד נכון לחלק את המתחם וכדומה. מכאן שאולי עומדים לשכור דירה שהרבה מההחלטות העיצוביות כבר הוחלטו בה, אך עדיין ניתן ליצוק את התחושה שמדובר בבית שמכיל את הDNA שלכם.

משכירים דירה ברעננה רק לשוכרים הגונים

דנו רבות אודות הצד של השוכר, אך מן הראוי לדבר גם על הצד של המשכיר. גם פה אנחנו נכנסים לתמונה באופן מקצועי, דקדקני ושמעניק מענה מלא ומשמעותי. חשוב להבין שכשמדובר בדירה להשכרה ברעננה – עיר מרכזית, איכותית ומבוקשת, בעצם הרבה פעמים מדובר בנכס מושקע – אם ברמה העיצובית, ואם מבחינת האבזור ושלל האלמנטים שהנכס מכיל. מכאן שלעומת סיטואציה של מכירה, סיטואציה שבה לא באמת משנה אם הטלוויזיה נשרטה, הרי כשמדובר בדירה להשכרה ברעננה רצוי לוודא שכל פריט נשמר במצב אידאלי, ועל כן ממש כפי שאנחנו מסננים את סך הדירות שנכנסות למאגר, כך אנחנו גם מקפידים לסנן את קהל השוכרים. בהתאם לכך אנו מבהירים מהם התנאים שמציב השוכר ובאלו תנאים נדרשים לעמוד. בנוסף, אנו משוחחים ארוכות עם השוכר לא רק על מנת להבין מה בדיוק הוא מחפש, אלא גם כדי לוודא שמדובר בשוכרים איכותיים, כך שהנכס יוחזר לבעליו בדיוק במצב שבו הוא הושכר.

מדוע יש ביקוש רב ברעננה אחר דירות יוקרה להשכרה?

לא מעט אנשים מחפשים דירת יוקרה להשכרה ברעננה, ואכן ניתן למצוא לכך מגוון סיבות: יש שמגיעים לארץ למטרות נופש ועל כן מבקשים אווירה של בית ברמה הגבוהה שלה הם רגילים. יש אנשים שבוחרים לשכור דירות

יוקרתיות ברעננה כיוון שהם מבקשים לבחון האם המיקום נכון עבור רכישה באזור, משמע הם מעדיפים להכיר את האזור מקרוב ורק לאחר מכן לקבל החלטה. יש אנשים שמחפשים לשכור דירת יוקרה כיוון שקנו שטח בסביבה והם מבקשים להיות קרובים לאורך תקופת הבנייה. יש אנשים שמחפשים לשכור דירת יוקרה ברעננה כיוון שהם עובדים בעיר אך גרים באזור אחר בארץ, ועל כן חשוב להם לחוש בבית מבלי להיות הרבה בדרכים. יש אנשים שמחפשים לשכור דירת יוקרה כיוון שכרגע אין להם הסכום הנדרש עבור רכישה, ועד שזה יקרה הם מבקשים לשמור על אותה רמה גבוהה שלה הם רגילים וכדומה.

אי לכך קיימות לא מעט סיבות שמניעות אנשים לשכור דירת יוקרה ברעננה, ועל כן הביקוש נחשב יחסית גבוה, עובדה שמובילה אותנו בגולדנהאוס להשקיע רבות בבדיקת הנכסים שאנו מציעים.

היתרון הייחודי של השכרת דירות יוקרה

אין זה סוד שמחיר שכירות של דירת יוקרה נחשב גבוה ואין זה סוד שדירת יוקרה יודעת להציע מפרט איכותי שלא נמצא בדירה רגילה, ופה אנו מבקשים להצביע על יתרון יחסי. הרבה פעמים דירות להשכרה שנחשבות יוקרתיות כוללות ריהוט איכותי, כלומר זוכים בחבילה שלמה של הטבות. עוד יתרון שנוגע לדירת יוקרה נוגע לסביבה המידית, משמע דירת יוקרה לא תימצאו בכל אזור בעיר, אלא רק באזורים שנחשבים איכותיים, שקטים ומטופחים, כך שעל הדרך נמצאים בסמיכות לאנשים שמגיעים מאותו מעגל חברתי ונהנים מאיכות חיים מקיפה שמציעה רמה מאוד גבוהה.

אלו שכונות מובילות ברעננה בהשכרת דירות יוקרה?

רעננה הנה עיר שנחשבת איכותית בכול קנה מידה, אך גם בערים איכותיות ניתן למצוא יעדים יותר טובים, ועל כן מי שמבקש להתמקד באזורים האלו, עשוי למצוא רשימה לא קטנה. בין היתר נמצא את שכונת לסטר, את אזור קריית הספורט, קריית אליהו מערב, לב הפארק, נווה זמר וכדומה. חשוב לחדד שאיכות השכונה היא חלק מהותי מהאיכות של הבית שמיועד להשכרה, וזאת כי לצד בית גדול, חומרים יוקרתיים, עיצוב מוקפד שעבר ייעוץ של מעצב פנים, ריהוט בהזמנה אישית ושלל תוספות שמהוות פינוקים, הרי שגם חשוב ביותר להתחשב באיכות של הסביבה המידית. ראוי לבחון מהו החינוך שניתן באזור, אלו אזורי קניות נמצאים במרחק הליכה, מיהם השכנים, אלו ריאות ירוקות נמצאות בסמיכות וכדומה. אי לכך כאשר אנו ניגשים להכניס דירות להשכרה למאגר, אנו בין היתר מתייחסים למיקום הגיאוגרפי.

כיצד תיירות מחו"ל משפיעה על ערך הנכס המקומי?

חשוב להבין שמחירי דירות להשכרה ברעננה בין היתר מושפעים מהתעניינות של תיירים שמגיעים מחו"ל, ופה אנו מבקשים להסביר. אם עד לפני שנתיים שלוש לא מעט דירות יוקרה נמכרו לאנשים שגרים בחו"ל, הרי שלאחרונה המגמה השתנתה. מצב זה בין היתר מיתן את עלות הדירות שעומדות למכירה ובו זמנית גרם ליותר ביקוש עבור דירות להשכרה. כמו כן, יש להבין שדירות להשכרה ברעננה מחפשים לא רק תושבי המדינה, אל גם תיירים שמחפשים יעד קבוע ואיכותי לחזור אליו מדי שנה. עם זאת, מדובר בממדים קטנים, כך שאין השפעה משמעותית על היקף המחירים.

מחפשים להשכיר דירה ברעננה? יוצאים לדרך!

לסיכום נציין שאם מחפשים דירות להשכרה ברעננה והסביבה איכותיות ושממוקמות היטב, או אפילו דירות למכירה וגם מגרשים למכירה ברעננה , בהחלט הגעתם למקום הנכון! לרשותכם היצע איכותי שנבחר בקפידה וצוות יועצים שישמח להכווין לעבר הבחירה הנכונה ביותר. כמו כן, אתם הלקוחות זוכים לסמוך על איכות ההצעה (הן ברמה המשפטית והן ברמת הנכס), כך שרק נדרש להבין מה מחפשים (כולל גודל הנכס, מחיר חודשי, תקופת שכירות, מיקום מועדף וכדומה), ליצור קשר ולהתחיל לעבור על שלל האופציות המבטיחות.

יש לכם שאלות?

Contact us

"הצעד לאיכות חיים מתחיל כאן" מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Time for a new adventure

What are you looking for?

מעוניין למכור נכס?

לקבלת ליווי מקצועי מהמומחים שלנו השאר פרטים מטה:

מעוניין לקנות נכס?

לקבלת ליווי מקצועי מהמומחים שלנו השאר פרטים מטה:

דילוג לתוכן