דירות למכירה ברעננה

₪ מחיר
חדרים
אשר,
רעננה
19,000,000
למכירה בבלעדיות בית יוקרה בשכונת 2003 המבוקשת ברעננה ברחוב הכי יוקרתי בעיר. בית יוקרה המשתרע על מגרש 700 מ"ר, בנוי 550 מ"ר, בית אחרי שיפוץ כולל לפני 3 שנים, מטבח מושלם של חברת "בופי", בריכת שחיה ענקית, 5 חדרים בקומת מגורים. מתוכן : 2 סוויטות ו- 2 חדרי ילדים. מאסטר הורים עצום ומפנק. חשמל חכם בכל הבית, מעלית שקופה וחדר קולנוע איכותי. בית יוקרה ברמה הכי גבוהה שיש היום ברעננה

8 חדרים

550 מ"ר

בית יוקרה

נמכר
העבודה,
רעננה
16,800,000

למכירה בבלעדיות – בית יוקרה חדש ומושקע, במיקום פריים לוקיישן פסטורלי ושקט עם כל הפינוקים שרק אפשר לחשוב עליהם.
6 חדרים, בריכת שחייה ובנוסף מרתף, מתוכנן ומעוצב ע"י אדריכל מוביל בעיצוב קלאסי מודרני. בית חכם הכולל מעלית, משתרע על כ- 504 מ"ר מגרש, 450 מ"ר בנוי. גינה ענקית מטופחת, מטבח מרווח ויוקרתי ברמה הגבוהה ביותר. כל חדרי השינה הם סוויטות הכוללות מקלחת ושירותים. אזור מבוקש ושקט בקירוב לבית כנסת.
כנראה הבית הכי יפה שתראו בזמן הקרוב.
אם אתם מחפשים להשתדרג באיכות החיים, זה ללא ספק הבית עבורכם.

גולדנהאוס נדל"ן | הבטיחו לעצמכם איכות חיים.

New and invested luxury house, Ha’avodah Street In a prime, pastoral and quiet location A sought-after and quiet area near a synagogue About 500 sqm plot 450 sqm built 8 rooms, 3 floors Swimming pool Basement Designed and planned by a leading architect in a modern classic design A smart home that includes an elevator Huge, manicured garden Spacious and luxurious kitchen at the highest level All bedrooms are suites with a shower and toilet 2 parking spaces
Goldenhouse Marketing and Real Estate Brokerage Allow yourself a quality of life.

6 חדרים

480 מ"ר

בית יוקרה

נמכר
השלום,
רעננה
15,250,000

אחד הבתים היפים ביותר ברעננה. למכירה בבלעדיות- בית יוקרה בסטנדרט בנייה ברמה הגבוהה ביותר, הנמצא בפריים לוקיישן במערב רעננה. תוכנן ועוצב ע"י אדריכל מוביל ומרגישים זאת כבר בכניסה לבית המדהים הזה. בריכת שחייה חלומית. סוויטת הורים ענקית עם מרפסת לנוף פתוח. מטבח איטלקי, אי ישיבה המתאים ל- 10 אנשים.
400 מ"ר בנוי ▪️עליית גג הכוללת חדר אירוח ▪️ מרתף גדול מאוד ▪️ סלון מרווח ומפואר ▪️ פינת אוכל המשקיפה לבריכת שחייה ▪️ פינת משפחה ▪️ חדרי ילדים מרווחים עם יחידת מקלחת ושירותים ויש עוד המון מה לראות.
למידע נוסף השאירו פרטים או צרו קשר גולדנהאוס נדל"ן | הבטיחו לעצמכם איכות חיים.

8 חדרים

400 מ"ר

בית יוקרה

נמכר
הטייסים,
רעננה
14,800,000

למכירה- בלעדי במזרח רעננה, בית חדש שתוכנן לפרטי פרטים.
שטח מגרש 400 מ"ר, בנוי 420 מ"ר.
בית חכם עם מעלית, כולל 4 סוויטות, חדר משפחה, מרתף המחולק ליחידת דיור, חדר לאופר, חדר קולנוע, בריכת שחייה ונגרות בכל הבית.

7 חדרים

420 מ"ר

בית יוקרה

נמכר
דגניה,
רעננה
6,850,000

בית יוקרה הנמצא במזרח העיר רעננה באחד הרחובות המבוקשים ביותר
ממקום ברחוב הולנדי ללא מוצא עם פרטיות מוחלטת, 4 קומות, 7 חדרים
עוצב ותוכנן ע"י אדריכלית מובילה, 340 מ"ר מגרש, 325 מ"ר של גינה מטופחת
סוויטת הורים מפנקת, יחידת אירוח יוקרתית בעליית הגג, עוד סוויטת אירוח במרתף, ממ"ד, חניה פרטית, חניה לאורחים ועוד פינוקים
הקפדה על כל פרט ופרט הפכו אותו לנכס המושלם
לתאום סיור בנכס, צרו איתנו קשר 072-3952612

7 חדרים

310 מ"ר

בית יוקרה

נמכר
דוכיפת,
רעננה
6,450,000

למכירה בבלעדיות בלב הפארק
בית יוקרה כפרי מהמם על מגרש 330 מ"ר
החלום הזה בנוי מ-3 קומות ויש בו 7 חדרים, בריכת שחייה יפהפיה, 2 חניות
הבית פונה לגינה פנימית וירוקה, הבית שטוף אור טבעי במהלך כל היום, פרטיות מוחלטת
מרתף המחולק לחדר קולנוע ויחידת דיור
מרחק הליכה לבית ספר, גנים, בית כנסת ועוד
גולדנהאוס, משרד התיווך היחיד ברעננה הנושא את תו אמון הציבור

7 חדרים

330 מ"ר

בית יוקרה

Our Luxury Properties

גולדנהאוס | דירות למכירה ברעננה | דירות יוקרה ברעננה

כל העיסוק של מכירת דירות ברעננה מרתק, דינאמי ומצריך השקעה רבה, כי לעומת מכירה של נכס בעיר צדדית, במקרה זה שני הצדדים (המוכר והרוכש) עומדים מול עסקה שכרוכה בהוצאה לא קטנה – בכל זאת מדובר בעיר מרכזית ומבוקשת. מה עושים? מתייחסים למגוון תרחישים משלימים, כי כשעומדים לרכוש את בית החלומות, מומלץ לבצע התאמה אידאלית בין רצוי למצוי, ופה חברת גולדנהאוס נכנסת לתמונה. גולדנהאוס מתמחה במכירת בתי יוקרה ובתים רגילים ברעננה – רעננה העיר הירוקה שנמצאת במגמת צמיחה ושמציעה רמת חינוך גבוהה לצד שלל אפיקי תעסוקה.

רעננה עיר עם הבטחה - שלל בתי יוקרה למכירה ברעננה

לצד מגוון נרחב של בתים רגילים, ניתן למצוא גם לא מעט וילות ברעננה שנחשבות מאוד יוקרתיות. למרות שסיטואציה של מכירת בתי יוקרה ברעננה נחשבת יחסית נדירה, עדיין בעיר רעננה והסביבה ניתן למצוא היצע מרשים, וזאת כי מי שמכיר את העיר יודע שמדובר באחת מהערים היותר מיוחדות, איכותיות ומושקעות. מדובר בעיר מרכזית שבה התושבים זוכים להשקעה רבה מצד העירייה, המסגרות החינוכיות בעיר מציגות רמה מאוד גבוהה ואוכלוסיית העיר מכניסה הרבה מעל לממוצע הארצי. אם נוסיף לכל זאת את מגוון אזורי המגורים היוקרתיים (קריית גנים, שיכון אשר, מזרח העיר, נווה זמר ועוד), הרי שניתן להתחיל להבין כיצד העיר יודעת להציע ריכוז כה גבוה של נכסים יוקרתיים, לצד שלל בתים וכמובן גם דירות למכירה ברעננה שמציעות סטנדרטים יותר מתונים. מכאן שאם גם אתם מתעניינים לגבי מכירת בתי יוקרה ברעננה, אתם עומדים למצוא אצלנו במשרד התיווך גולדנהאוס היצע גדול, מבטיח ושנבחר בקפידה יתרה.

עיר עם הבטחה - שלל בתי יוקרה למכירה ברעננה

לצד מגוון נרחב של בתים ברעננה ודירות ברעננה, ניתן למצוא ברעננה גם לא מעט וילות יוקרתיות ו" אחוזות" פאר. למרות שסיטואציה של מכירת בתי יוקרה ברעננה נחשבת יחסית נדירה, עדיין בעיר רעננה והסביבה ניתן למצוא היצע מרשים, וזאת כי מי שמכיר את העיר יודע שמדובר באחת מהערים היותר מיוחדות, איכותיות ומושקעות. מדובר בעיר מרכזית שבה התושבים זוכים להשקעה רבה מצד העירייה, המסגרות החינוכיות בעיר מציגות רמה מאוד גבוהה ואוכלוסיית העיר מכניסה הרבה מעל לממוצע הארצי. אם נוסיף לכל זאת את מגוון אזורי המגורים היוקרתיים (קריית גנים, שיכון אשר, מזרח העיר, נווה זמר ועוד), הרי שניתן להתחיל להבין כיצד העיר רעננה יודעת להציע ריכוז כה גבוה של נכסים יוקרתיים, לצד שלל דירות למכירה ברעננה שמציעות סטנדרטים יותר מתונים. מכאן שאם גם אתם מתעניינים לגבי מכירת בתי יוקרה ברעננה, אתם עומדים למצוא אצלנו במשרד התיווך גולדנהאוס היצע גדול, מבטיח ושנבחר בקפידה יתרה.

מוכרים דירה ברעננה ולא מבינים למה יש פערים גדולים במחירים?

מחפשים דירות למכירה ברעננה והסביבה? אתם עומדים לגלות שקיימים פערי מחיר מטורפים בין מגוון בתים ברעננה שפחות או יותר מציעים את אותם נתוני גודל וגם בין מגוון וילות ברעננה. מהיכן אם כן נובעים אותם פערים? אנו מבקשים להסביר. לצד נתוני גודל, כמות החדרים והמצב הכללי של הנכס, גם רצוי להכניס למשוואה את הנתונים הבאים: אופי השכונה, כמות המפלסים, יתרונות משלימים (למשל בריכה מחוממת או עיצוב פנים של מעצב בעל שם) ואפילו ייתכן שהפער במחיר נוגע להיבטים חיצוניים, כגון שינויים עתידיים שמתוכננים עבור התשתיות שסמוכות לנכס, קיומם של נכסים יוקרתיים בסביבה המידית ואפילו יש השפעה לאותן דמויות ידועות שמתגוררות בסמיכות והקהילות המרכיבות אותן. אי לכך יש להפנים שלקראת מציאת דירה למכירה ברעננה, יש צורך בליווי מקצועי שיסייע למקסם את הרווח.

שירותי תיווך ממוקדים שמייעלים את תהליך הרכישה

מדוע רבים שיש ברשותם דירה למכירה ברעננה מעדיפים למכור אותה דרך מתווכים המתמחים בנדל"ן המקומי? ובכן מכירת בתים (הן בתים רגילים והן בתי יוקרה) היא משימה ששמורה רק למתווכים מנוסים, ורק למשרדי תיווך שמחזיקים בהיצע עשיר של נכסים. מדוע? כי לקוח שזה עתה מחפש נכס ברעננה מבקש לבחור מתוך היצע גדול, להיעזר בתמיכה מקצועית משלימה, לחוש וודאות בכל הנוגע לסגירת העסקה ובאופן כללי לקוחות מבקשים לדעת מול מה הם עומדים – הן מבחינת טווח מחירים והן מבחינת היצע.

כיצד מוכרים דירה ברעננה לצד רווח מרבי?

מצד שני, אדם שמחזיק בדירה למכירה ברעננה גם כן בוחר להיעזר בשירותי תיווך מקצועיים וייעודיים, וזאת מתוך הבנה שמבקשים למקסם את הרווח, ועל כן יש לדעת כיצד פונים אל קהל היעד, כיצד מציעים לו הצעה וכיצד מעודדים לסגור עסקה. מכאן שבין אם אתם הצד של הלקוח ובין אם אתם הצד שמשקיע מאמץ בתחום מכירת דירה ברעננה, הרי שחשוב ביותר להיעזר במסגרת מקצועית שהופכת את פעולת הרכישה/מכירה להיות הרבה יותר מסודרת, בטוחה ונעימה.

 

אומנם ברעננה אין בתים עם נוף ישיר לים, אך בהחלט קיימים לא מעט דירות למכירה ברעננה שנחשבות מעניינות, אם עבור מגורים ואם עבור השקעה. כך למשל אם נתמקד בבתי יוקרה, נמצא שמדובר בבתים שנמצאים בשכונות יוקרתיות, שמעוצבים ברמה מאוד גבוהה, שכוללים גינה פרטית עם בריכת שחייה, שנמצאים בקומה

גבוהה וכדומה. בכל מקרה חשוב להבין שכל אותם בתי שמוצעים למכירה ושמוצגים כאן באתר של גולדנהאוס אלו בתים שנבחרו בקפידה יתרה, לאחר מחשבה מעמיקה ולצד שלל בדיקות מקדימות. מכאן שבין אם מחפשים "עוד" דירה למכירה ברעננה ובין אם מחפשים דירת יוקרה, הרי שתמיד נכון לקבל עזרה מקצועית.

מוכרים דירות ברעננה רק לאחר בדיקה מעמיקה

חשוב לחדד שלפני שאנחנו מוסיפים בתים למכירה ברעננה למאגר האיכותי שלנו או בכלל כל סוג של נכס כדוגמא וילות ברעננה, קוטג' ברעננה, אחוזות ברעננה ועוד… אנחנו קודם כל מריצים עליו בדיקת רקע מקיפה. אנו בוחנים שהוא מגיע עם סך האישורים הנדרשים מטעם העירייה, אנו עוברים על בעלות הטאבו (ועל חשבונות הארנונה והחשמל) וכמובן שאנחנו גם משיגים את תרשימי הנכס. כל זאת נועד על מנת שאתם הלקוחות שמתעניינים לגבי מכירת דירה ברעננה והסביבה תיהנו מתמורה מלאה ובאותה נשימה תימנעו משלל הפתעות שאינן רצויות.

 

לאור כל זאת חשוב לחדד שבין אם מבקשים למצוא דירות למכירה ברעננה שמיועדות למשפחות שנמצאות בתחילת חייהן ובין אם מבקשים למצוא דירות למכירה ברעננה שנחשבות יוקרתיות, הרי שבשני המקרים אנחנו הכתובת, ובשני המקרים אנחנו מעניקים את התנאים האידאליים ביותר. פה אנו מבקשים להסביר זאת בממצעות שלושת הנקודות הבאות:

1. מחיר אידאלי לצד וודאות מלאה – מצד אחד אנחנו מבקשים להשיג עבור דירה למכירה ברעננה את המחיר המרבי, אך מצד שני אנו גם מסבירים למוכר מהו המחיר האידאלי ביותר בהתאם לשורה ארוכה של משתנים ייחודיים ובדיקות נקודתיות. אי לכך המוכר אינו מבזבז זמן וכן מצליח לקבל מחיר מרבי. מנגד, הרוכש אינו נרתע ממחירים שאינם הגיוניים, ומרוויח נכס שנבדק כהלכה מכל הכיוונים (כולל היבט משפטי ושנוגע למצב הנכס).

 

2. סינון איכותי וגישה לקהל יעד רלוונטי – אנו מסננים נכסים שאינם עומדים ביעדים ובו זמנית יודעים בכל פעם מחדש כיצד לפנות לקהל ייעודי. שלב הסינון מתבסס על מיקום, גודל, תוספות, מצב הנכס, אמירה עיצובית, איכות החומרים, שכנים וכדומה. במקביל, אנו מגיעים אל קהל היעד באמצעות מערכת שיווק דיגיטלית שיודעת באלו אפיקים לפעול, ולו על מנת לסנן פניות שאינן רציניות. מכאן שביכולתנו להגיע לקהל יעד מפולח באופן ממוקד ויעיל.

 

3. יתרון כפול ודו צדדי – שני הצדדים, הן הצד של המוכר והן הצד של הרוכש נעזרים בקשרים וביכולות המפותחות שלנו. הצד שרוכש נעזר בהיצע המפואר והאיכותי שאנו יודעים להציע ואילו הצד שמוכר דירות ברעננה נעזר בקהל היעד המתאים שאליו אנו יודעים להגיע. מכאן ששני הצדדים יוצאים מורווחים. מרוויחים רבות משנים של ניסיון במכירת נכסים יוקרתיים ורגילים בעיר המבטיחה רעננה, מרזומה מדהים שמלווה לאורך שנים, מרף גבוה של אמינות שעליו אנו שומרים באדיקות (בשנת 2018 זכינו להיות חברת הנדל"ן היחידה שזכתה בתו "אמון הציבור"), מיישור קו מוחלט עם החוק, משמירה מלאה על הפרטיות של המוכר והרוכש (בהתאם לצורך), משימוש מושכל בפלטפורמות חברתיות וכמובן משורת מתווכים ויועצים שעומדים בהצלחה יתרה בסטנדרטים המחמירים ביותר של החברה.

מכירת דירות ברעננה בשיטת בלעדיות | בתים למכירה ברעננה

אנו בגולדנהאוס בין היתר מציעים נכסים בלעדיים – דירות למכירה ברעננה שמקבלות פרסום רק אצלנו, ופה שוב מדובר ביתרון כפול עבור שני הצדדים. מצדו של הרוכש הוא זוכה במאגר נרחב, איכותי, אקסקלוסיבי ובלעדי של דירות למכירה ברעננה והסביבה, כך שאין צורך לבחון מחדש נכסים שכבר נבחנו בעבר, משמע מי שנכנס למאגר שלנו זוכה בהיצע איכותי שלא נראה לפני כן בשום מקום.

מהצד של המוכר גם כן מדובר ביתרון חשוב, וזאת כיוון שבתמורה לבלעדיות אנו משקיעים מאמצים רבים ומושכלים בתחום השיווק, כלומר טוב לדעת שאם עומדים לפני מכירת דירה ברעננה, אנו פועלים בכמה אפיקים מקבילים. אי לכך, כולם זוכים בשירות אישי וייחודי, כזה שבסוף היום עונה על הצורך – לרכוש או למכור דירה ברעננה ובסביבה הקרובה.

 

כמו כן, אם נבחן את הנתונים הארציים, נמצא שבדרך כלל דירה שנמכרת תחת מעטה של "בלעדיות", היא דירה שנמכרת הרבה יותר מהר, ולעיתים בהפרש של שנה ומעלה. אי לכך אם עומדים מול משרד תיווך שמתמחה בכל הנוגע למשימת מכירת דירות ברעננה והסביבה – אתם עומדים מול משרד שמתמחה בתיווך בלעדי, שמשקיע מאמצים רבים ואף שיש לו מחלקת שיווק עצמאית ( Gולדנהאוס דיגיטל) שאחראית על תפירה של תכניות שיווק

אישיות עבור כל בית ובית שעומד למכירה. לאור כל זאת ניתן להיות בטוחים שאכן המאמצים הרבים, הניסיון העשיר והיכולות המוכחות יישאו פרי. מכאן שאם רק תעברו להציץ בקטגוריה של מכירת דירות ברעננה שזכו להימכר, תבינו שהמשרד שלנו בהחלט מהווה שחקן ראשי בסיפור.

הכנה מקצועית לטובת מכירת נכסי יוקרה ברעננה והסביבה

ציינו שבין היתר חברת גולדנהאוס מתמחה במכירת בתי יוקרה ברעננה, דירות ברעננה יד 2, דירות להשכרה ברעננה ועוד… ופה חשוב להבין מסר דברים: כשעומדים מול שלל דירות יוקרה למכירה ברעננה, בעצם עומדים מול משימת מכירה ייחודית שאין להשוות מול משימת מכירה רגילה, וזאת כי נכסים יוקרתיים משחקים בקטגוריה מעט שונה ומכילים כללי משחק שלא פוגשים בכל סיטואציה אחרת שנוגעת לתיווך. שנרחיב? ובכן בעוד שעבור מכירת דירה ברעננה (דירה רגילה) צריך לוודא שהיא מסודרת ונקייה, הרי כשמדובר בבתי יוקרה שעומדים למכירה היו בטוחים שסדר וניקיון אלו רק שני אלמנטים בסיסיים, משמע המאמץ שנדרש עבור הכנת הנכס הרבה יותר משמעותי.

אי לכך שווה להיעזר בשירותיה של מעצבת פנים שמתמחה בכול הנוגע למכירת דירות ברעננה, וזאת כדי שהיא תעצב נכונה את החלל לצורך מיצוי הפוטנציאל של הבית, כד שהיא תרכוש כמה פריטי ריהוט משלימים, כדי שהיא תסייע בתכנון נכון של החללים המרכזים וכדומה. ראוי להפנים שלנראות הכללית של הנכס יש כוח משמעותי להוביל אל העבר העסקה הרצויה – עבור מכירת דירה ברעננה במחיר הרצוי. הרושם הראשוני משמעותי ודורש הרבה עבודה מקדימה כאשר עומדים למכור נכס במיליוני שקלים.

חושבים על מכירת דירה ברעננה? מוזמנים לקבל עזרה מקצועית!

אם תשאלו אדם שעומד בפני מכירת דירות ברעננה, הוא בוודאי יעיד על תחושות בעתה, וזאת כי מכירת דירה ברעננה כרוכה בלא מעט כסף, משמע צריך לדעת כיצד להציג את הנכס, כיצד לנקוב במחיר הגיוני (ובו זמנית במחיר כדאי), כיצד להתחיל לענות לאינספור טלפונים, כיצד לארגן את הנכס למכירה (כולל שיפוצים, עיצוב מחדש, סדר וכדומה), כיצד לפעול במגוון אפיקי שיווק וכמובן שצריך להבין מה מחפשים ואם ניתן, אז גם רצוי לתזמן בין תהליך המכירה לרכישה – עוד פעולה שכלל אינה פשוטה. אי לכך טוב לדעת שאנו בגולדנהאוס לא רק מתמחים בשיווק בלעדי של דירות ברעננה, אלא אנו גם מעניקים ללקוח חוויה משלימה שהופכת עבורו את סך התהליך להרבה יותר בטוח, מושכל, רגוע וכמובן שגם כלכלי.

מוכרים נכס יוקרתי ונהנים משירותים תומכים

ציינו שאנו בין היתר יודעים להעניק שירותים תומכים, ופה אנו מבקשים לחדד במה דברים אמורים. ובכן לצד צוות של מתווכים מנוסים ומקצועיים (חלקם מתמחים בנכסים שמתמקדים באזורים מסוימים בעיר רעננה), אנו גם מספקים מעגל תמיכה היקפי – עבור כל היסוס, שאלה וחוסר ניסיון. אי לכך לצד שירותי השיווק הדיגיטליים שכבר אזכרנו, אנו גם גאים להציע למעגל לקוחותינו ייעוץ מקצועי בתחום המשכנתאות, שירותים מסייעים של מעצבי פנים ואדריכלים מובילים ואף אצלנו תמצאו ליווי משפטי שמתמקד בסיטואציה של מכירת ורכישת נכסים יוקרתיים. מכאן שאם מתלבטים היכן למקם את הסלון, איזה שיפוץ לערוך מבלי להיכנס להוצאות גבוהות, כיצד לסנכרן בין פעולת המכירה לבין התשלומים שנדרשים עבור הנכס החדש, או כיצד ניתן לוודא שפעולה כזו או אחרת אכן חוקית, הרי שאנחנו מספקים מגוון שירותים משלימים, כך שרק נותר להפיק מכך את המרב, אם עבור המכירה הנוכחית ואם לקראת הרכישה הבאה.

מכירת דירות ברעננה היא מטרה שמצריכה הבנה מקיפה בסך המגמות הקיימות בתחום שיווק. כך למשל חשוב להבין שאם פעם שלל בתים יוקרתיים היו נמכרים לרוכשים מחו"ל, הרי שכיום מגמה זו כבר אינה חלק מהנוף המקומי, עובדה שבין היתר ממתנת את המחירים. מכאן שבין אם עומדים בפני מכירת דירה רגילה, או בפני מכירת דירת יוקרה, יש להבין שטיימינג מהווה פרמטר מהותי. כמו כן, יש להבין איזו שכונה נמצאת במגמת עלייה, בכמה נמכרים בתים אחרים בסביבה, איזה אחוז מסך הציבור מתעניין במכירת בתי קרקע, או לחלופין במכירת דירות קטנות ברעננה והסביבה, אלו תכניות בינוי ושיפוץ תשתיות עומדות להשפיע על ערך הנכסים, אלו חוקי מיסוי שעברו לאחרונה בחוק מונעים מהעשירון העליון להמשיך לרכוש דירות יוקרה בקלות יתרה וכדומה. אי לכך כשפונים אלינו ניתן לדעת שנמצאים בידיים טובות – זוכים בהבנה מקיפה ועדכנית.

מכירת דירה ברעננה - משימה מאתגרת או רגועה?

אם ניקח צעד אחורה, נציין שכיום מכירת דירות ברעננה הנה משימה מאתגרת, ובו זמנית משימה שמאפשרת מיצוי גבוה כל עוד בקיאים בסך המשתנים ויודעים לעורר קסמים – לשחק בחוכמה עם סך הנתונים ולהגיע באופן ממוקד אל קהל היעד. אי לכך יש להבין שכאשר עומדים מול מכירת דירה ברעננה אין זה נכון להמר, ואף יותר מכך, חשוב לדעת שניתן לסמן וי על המשימה באופן רגוע, יציב ומהנה.

חולמים למכור נכס ברעננה בקלות ובמהירות?

מכאן שאם גם אתם עומדים מול מכירת דירה ברעננה, אם גם אתם לא ששים להתחיל לענות לאינספור טלפונים שאינם רלוונטיים, אם גם אתם מבקשים למכור את הנכס באופן מהיר, אם גם אתם מבקשים ליהנות מייעוץ מקיף, אם גם אתם מבקשים להבין מהי המגמה בשוק (ואם מדובר בעיתוי מכירה נכון) ובעיקר אם גם אתם מבקשים להעביר את המושכות למשרד מנוסה, מקצועי, בעל צוות מוביל ושזכה בשלל הישגים חשובים, הרי שאתם מוזמנים ליצור קשר ראשוני, ולהתחיל להבין במה דברים אמורים

מצאתם בלוח שלנו דירה למכירה ברעננה שמעניינת אתכם, תוכלו להתקשר אלינו או להשאיר פרטים בטופס צור קשר בתחתית העמוד או בעמוד צור קשר, ואחד מהסוכנים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

יש לכם שאלות?

Contact us

"הצעד לאיכות חיים מתחיל כאן" מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Time for a new adventure

What are you looking for?

מעוניין לקנות נכס?

לקבלת ליווי מקצועי מהמומחים שלנו השאר פרטים מטה:

מעוניין למכור נכס?

לקבלת ליווי מקצועי מהמומחים שלנו השאר פרטים מטה:

דילוג לתוכן