דירות יוקרה

Our Luxury Properties

דירות יוקרה ברעננה

טרם נדון אודות פנינות היוקרה הנדל"ניות שמצויות בעיר, נעצור להסביר מדוע רעננה מהווה אטרקציה מובילה בתחום הנדל"ן, ומדוע היא מציעה אוסף כה מכובד וייחודי של דירות יוקרה, כאשר לשם כך נעצור להכיר מעט יותר לעומק את איכויות העיר וסביבתה.

רעננה, אחת מהערים היפות במדינה, גובלת עם כפר סבא, הרצליה ומושב גבעת ח"ן והיא ממוקמת ממש בסמיכות למושבים בני ציון ובצרה, כך שהיא ללא ספק סמוכה למגוון מוקדים שווים, נעימים ומזמינים, כאלו שבין היתר תורמים רבות לאווירה הייחודית והאיכותית של העיר.

 

התארים היוקרתיים שמהדרים את העיר רעננה

העיר רעננה הוקמה בשנת 1922 כעיר חקלאית, ואכן כיום היא מציעה שטחים גדולים של ריאות ירוקות שמזמינות להליכה ומנוחה, וזאת לצד דונמים מעובדים שמטמיעים בעיר נופח פסטורלי מרהיב ומרגיע, עובדה שבין היתר הובילה את העיר לזכות בתואר המוערך והמרשים: "העיר הירוקה בישראל". תואר זה אינו היחיד שמהדר את פני העיר, אלא בין היתר רעננה זכתה לאורך השנים בשלל תארים חשובים נוספים. להלן התארים המרכזיים: "קהילה בטוחה" (מטעם ארגון הבריאות העולמי), "אביר איכות השלטון" (מטעם התנועה לאיכות השלטון) ואף בית הספר "שקד" זכה בתואר "בית הספר הבטוח".

עיר יוקרתית לצד דירות יוקרתיות

במקביל לכל זאת, העיר רעננה גאה באחוז הגבוה של התלמידים שזכאים לתעודות בגרות (כמות הזכאים הגבוהה ביותר בארץ) ואילו התושבים נהנים משכר ממוצע יחסי שנחשב מאוד גבוה (בראש צמרת ההכנסות לנפש). בנוסף לכל זאת ראוי לציין שהעיר רעננה הנה עיר שמובילה באיכות התרבות, הספורט והחינוך, ומצויים בה שבילי הליכה מושקעים, אזורי תעשייה מובילים, מרכזי קניות יוקרתיים, חממות היי טק שמהוות סיפור הצלחה ועוד, כך שאין זה מפתיע שרבים מבקשים לגדל בה ילדים, לצמוח בה כלכלית ולהזדקן בה לצד איכות חיים ברמה מאוד גבוהה.

הטופ של הטופ - נכסים יוקרתיים ברעננה

עתה לאחר שהתמונה הכללית הרבה יותר ברורה, נחזור להיצע הדירות היוקרתיות שהעיר רעננה יודעת להציע. מכאן שאם גם אתם מעוניינים למצוא דירת יוקרה ברעננה וסביבתה, אתם עומדים לגלות שגם בעיר מרשימה, ירוקה ומושקעת כמו רעננה קיימים אזורים שנחשבים יותר טובים מאחרים, ובאזורים האלו מחכות שלל דירות יוקרה שהן הרבה יותר מבטיחות, מרשימות, מעוצבות ומושקעות משאר ההיצע שקיים בעיר, ואת הנבחרת הזו אספנו עבורכם לצד השקעה, הקפדה יתרה וסובלנות רגישה. כל זאת באמצעות קבוצה מובילה של סוכני נדל"ן מנוסים, שפועלים באהבה ושאכפת להם בלב שלם להציע למעגל הלקוחות רק את הטוב ביותר ובאופן אמין ומקצועי ביותר.

רכישת דירות יוקרה לצד שירות מקיף

המפרט הנ"ל של דירות היוקרה בעיר רעננה וסביבתה מציג היצע מובחר שליקטנו עבורכם בקפידה יתרה. מוזמנים ליהנות מתמונות שמציעות היכרות ראשונית, כך שתתחילו להבין אלו פנינות נדל"ניות העיר רעננה יודעת להציע. בנקודה זו חשוב לנו לציין שלצד ההשקעה הרבה בבניית המאגר האיכותי, אנו גם מעניקים ללקוחות שלנו שירות מקיף, וזאת מתוך תפיסה שרכישה של בית מושפעת מכמה פרמטרים משלימים, ובו זמנית מעלה אינספור שאלות לצד חששות, כי לא רק שעומדים לרכוש בית, אלא מדובר בבית יוקרתי שיושב באחת מהערים העשירות בארץ.

מכורים או רוכשים דירות יוקרה ברעננה? היעזרו בנו!

מתוך ההבנה הזו אנו פועלים עבורכם הלקוחות. אלו שמבקשים למכור דירה יוקרתית ברעננה, דירות למכירה ברעננה,ואלו שמתעניינים לגבי ההיצע של דירות יוקרתיות ברעננה. אנו מעמידים לרשותכם שירותי ייעוץ ותמיכה מובילים ומחבקים. שירותים אלו בין היתר כוללים צוות מוביל של מעצבי פנים ואדריכליים, לצד יועצי משכנתאות ועורכי דין שמעניקים ליווי משפטי, כי חשוב לנו שתצליחו לראות את התמונה השלמה בבהירות מלאה, וזאת בשלב כמה שיותר מוקדם. מכאן שחשוב לנו שתצליחו להבין מול איזה סוג של נכס (ופוטנציאל) אתם עומדים וחשוב לנו שתקבלו החלטה מושכלת – כזו שמתבססת על בסיס נתונים ריאלי ומקיף.

אי לכך אנו לא רק מציעים לכם מבחר מוביל של בתי יוקרה למכירה ברעננה וסביבתה, מגוון דירות למכירה ברעננה, דירות להשכרה ברעננה, קוטג'ים למכירה ברעננה ועוד מגוון רחב של שירותים תומכת שמסייעת לחוש יותר בטוחים לגבי ההחלטה, כי הרבה פעמים נתון פיננסי או עצה של אדריכל מסייעים לשנות את סך התפיסה. כמו כן, כיוון שלתפישתנו אנו בין היתר עוסקים בהגשמת משאלות, חשוב לנו שהן יתמלאו בצורה הטובה והמקצועית ביותר, ולא יתגלו כבועה מנופחת שבקלות עשויה להתפוצץ – כי שביעות הרצון שלכם הלקוחות היא שביעות הרצון שלנו. מדובר באינטרס דו צדדי שאנו מודעים אליו ופועלים רבות כדי לכבדו ולקיימו.

מציצים במחירים של דירות יוקרה ברעננה

ברור לכם שאתם מתמקדים בעיר רעננה וסביבתה המידית ואף ברור לכם שאתם לא מתפשרים על פחות מדירות יוקרה ברעננה? ובכן עם כל הכבוד להגדרה "דירות יוקרה", יש להבין מהי המשמעות הכלכלית, ופה אנו מבקשים להציג מגוון דוגמאות שנוגעות להצעות נדל"ניות ברמה שאתם מחפשים, כך שתוכלו להתחיל להבין במה דברים אמורים, לאן מכוונים ומה דורשים בתמורה למחיר התקרה שמוכנים להוציא.

  • במזרח רעננה ניתן למצוא בית יוקרתי שמציע כ8 חדרים מרווחים. הבית משתרע על פני 450 מ"ר בנוי והוא יושב על מגרש של 504 מ"ר. בין היתר הנכס כולל מטבח ענקי בעיצוב יוקרתי, חדרי שינה בסטנדרט סוויטה, אזור שקט ועיצוב פנים ע"י אדריכל מוביל. המחיר הוא 17,500,000.

  • בלב הפארק תמצאו בית יוקרתי שכולל כ7 חדרי שינה ענקיים. הבית יושב על מגרש של 330 מ"ר והוא כולל בריכת שחייה, עיצוב שמכניס את הטבע הביתה ו3 חניות. המחיר הוא 6,450,000 ש"ח.

  • בשכונת 2003 שברעננה תמצאו בית יוקרתי שמציע כ7 חדרים מעצבים. הבית מתפרש על פני 300 מ"ר, כולל מרתף, יחידת משרד מאובזרת, יחידת הורים ענקית ועיצוב אירופאי מוקפד. המחיר הנו 6,350,000 ש"ח.

  • בשכונת 2003 שברעננה תמצאו בית יוקרתי שמציע כ4 חדרי שינה, פלוס חדר משפחה וחדר עבודה. הבית מתפרש על פני 170 מ"ר והוא יושב על שטח של 340 מ"ר. המחיר הוא 4,950,000 ש"ח.

  • בשכונת 2003 תמצאו מיני פנטהאוז שכולל כ6 חדרי שינה לצד מרפסת ענקית ו2 חנויות תת קרקעיות. השטח יושב על 100 מ"ר והמחיר הוא 4,550,000 ש"ח.

אז נכון שהפערים לא קטנים ופה רבים בוודאי תוהים מה מבדיל בין מחיר של דירת יוקרה אחת לשנייה, וכאן המומחים שלנו ישמח להיפגש עמכם ולהסביר אודות סך הפרמטרים שנכנסים למשוואה, אלו שלא תמיד ברורים לעין בעת בחינה הכדאיות הראשונית.

השקעה נדל"נית חכמה – דירת יוקרה ברעננה

אנשים שמבקשים לרכוש דירת יוקרה ברעננה לא תמיד עוצרים לבחון את כדאיות העסקה, כי מבחינתם הם סימנו את העיר רעננה כאיכותית ובמקביל הם מצאו בית שעונה על הדרישות הגבוהות – הן מבחינת איכות המיקום, הן מבחינת הגודל והחלוקה הפנימית והן מבחינת עיצוב ומגוון דגשים אישיים. עם זאת, קשה להפריד בין רכישת בית יוקרתי ברעננה לבין תפיסה כלכלית, במיוחד כשמדובר באנשים אמידים שמבינים דבר או שניים בעולם הנדל"ן, ועל כן מרגיע לדעת שגם מהצד של הכדאיות הכלכלית מסתמן שדירות יוקרה ברעננה מהוות הוצאה מושכלת, ופה אנו מבקשים להבהיר מספר דגשים.

רכישת בית יוקרה ברעננה – השקעה נבונה

מצד אחד אין שאלה שעבור המחירים שבהם נמכרים בתי יוקרה בעיר ניתן להשיג באזור רמת השרון דירות יותר גדולות ולא בהכרח פחות איכותיות, אך פה אין להוציא מהמשוואה את המיקום המנצח של העיר רעננה, וזאת כפי שציינו עוד בהתחלה, העיר מעניקה לא מעט סיבות להקים בה בית, בין אם מדובר בסיבות משפחתיות שנוגעות לאווירה שבה מבקשים לגדל ילדים ובין אם מדובר בשלל המוסדות שנמצאים בקרבתה המידית. מכאן שאם נבחן מה אומרים המומחים בתחום הנדל"ן, הרי שמהר מאד נמצא שהעיר רעננה תמשיך להיות מבוקשת, משמע גם הערך הגבוה של דירות היוקרה עתיד להישמר, ואף יש שצופים שבעתיד המחירים יטפסו מחדש, אם כי ייקח זמן עד שזה יקרה.

דגשים חשובים למחפשי בתי יוקרה ברעננה

עוד ראוי לדעת שלעומת המצב בעבר, כיום המחירים אטרקטיביים מתמיד. ניתן להבחין בירידה מתונה במחירים, בירידה של לפחות מאות אלפי שקלים. מכאן שאם תמיד חלמתם על דירת יוקרה ברעננה, נראה שעתה מדובר בתקופה אידאלית לסגור עסקה שווה. השאלה היחידה היא מה בדיוק מחפשים, ופה ניגש לעזור לכם להבין כיצד מחדדים את הדגשים האישיים שעומדים מאחורי ההגדרה "דירת יוקרה".

  1. דגשים פשוטים – אין זה משנה אם עומדים לרכוש בית יוקרה ברעננה או לחלופין בית רגיל, וזאת כיוון שחשוב להגדיר האם מעדיפים בית קרקע או בית בבניין (אם כן איזו קומה רלוונטית), כמה חדרים מחפשים, האם אופציה של קומות עומדת על הפרק, אלו מוסדות מבקשים שיהיו בטווח הקרוב (ומאלו מוסדות מבקשים להתרחק), מהי הקרבה הרצויה לכביש הראשי, האם חשוב נוף, איזה סגנון עיצובי מעדיפים, מהם הדגשים לגבי הגינה וכמובן שהכרחי להגדיר תקציב תקרה.
  1. תוספות רצויות – תנסו להבין אלו "אקסטרות" מחפשים, כי אם כבר מדובר בבית יוקרתי, אז מן הראוי שהוא יכיל מגוון אלמנטים שהופכים את סך החבילה להרבה יותר שווה, כי לצד העובדה שתמיד ניתן לערוך בבית שיפוצים ולהביא אותו למצב הרצוי, הרי שהרבה יותר מהנה להיכנס לבית שכבר מכיל כל מה שרק רוצים, כך שהסכום הגבוה יצדיק את עצמו ולא רק יהווה כיוון התחלתי שלו יש להוסיף עלויות של קבלנים ומעצבי פנים. אז מה מוטב להכניס למשוואה? עברו על הרשימה הבאה: , בריכה מחוממת, לפחות 2 חניות, מעלית פנימית, מטבח מעוצב, מערכות מיגון מתוחכמות, חלונות ענק שמכניסים אור טבעי הביתה, חללי אחסון חכמים, תאורה ממוקדת עבור פרטי אמנות, חדר הלבשה שיוצא מיחידת ההורים, אולם קולנוע ביתי, מערכת חימום תת רצפתי, ריצוף שיש יוקרתי ועוד מגוון חומרים יוקרתיים שעד לפני כמה שנים כלל לא היו נכנסים לתוך המארג הטבעי של הבית הפרטי.
  1. שווי האדמה – אם יש משהו אחד שניתן להיות בטווחים לגביו, הוא המיקום של הבית, וכיוון שעומדים בפני הוצאה גבוהה, ראוי לבחון באיזו שכונה הבית היוקרתי ממוקם. כמו כן, מומלץ לעבור על התכניות העירוניות כדי ללמוד האם צפויים שינויים משמעותיים. כך למשל ייתכן שליד הבית עתיד לקום גן ילדים שעשוי להוריד את ערך הבית (בשל שיקולי רעש), או לחלופין ייתכן שעומדים להוסיף מעקף שיקל את העומס בכבישים.

חברת  GOLDENHOUSE  עוסקת בתחום לאורך שנים ואף נמצאה כחברה המובילה במכירות בעלת היצע הגדול באזור של בתי יוקרה למכירה עבור אזור רעננה והסביבה. בשנת 2019 היא קטפה את המקום הראשון במדד המתווכים מבית אתר מדלן, וזאת בזכות היקף העסקות הבלעדיות שהיא צלחה לסגור ביעילות יתרה. חברת  GOLDENHOUSE מסבירה שמבחינתה הסוד להצלחה טמון ביכולת לחבר בין שני מישורים משיקים: חווית השירות שמוענק לרוכש/למוכר, לצד מקצועיות שמתעלת את הניסיון הרב שנצבר לאורך השנים.

מובילים ברעננה ברכישת ומכירת דירות יוקרה ונכסים נוספים

מכאן שאם גם אתם מתעניינים לגבי וילות, דירות יוקרה, פנטהאוזים מפוארים, קוטג' למכירה ברעננה או בתים צמודי קרקע מרהיבים, ואם גם אתם מתמקדים בעיר רעננה וסביבתה ומבקשים למצוא במקום אחד מבחר מפואר, איכותי ושנבחר בקפידה, אתם מוזמנים לפנות ולאפשר לנו לסייע לכם. כי אתם אולי צרכים לדעת לענות על הפרמטרים הנ"ל (אלו שמגדירים מה בדיוק מחפשים), אך גם לנו יש חלק חשוב במשוואה, והוא לכוון אתכם אל עבר הבחירה הנכונה ביותר. כיצד אם כן אנו מבצעים זאת? באמצעות הפניית שאלות משלימות ולצד שורת יועצים מובילים (כל אחד בתחומו) שמסייעים לקבל החלטה שקולה.

כך למשל אם אינכם בטוחים כיצד יראה הנכס לאחר השיפוץ הרצוי, כמה יהיה שווה הנכס בעוד כמה שנים, או אם אינכם בטוחים לגבי היכולת הכלכלית לסגור עסקה, הרי שצוות היועצים והמומחים שלנו (כל אחד בתחומו) ישמח לשבת עמכם, כך שתגיעו למסקנה הטובה ביותר באופן שקול ומושכל.

מוכרים דירת יוקרה ברעננה וסביבתה?

אתם נמצאים בצד השני של המטבע? נכון להיום אינכם מחפשים לרכוש נכס יוקרה ברעננה אלא רק למכור את שלכם? ובכן שוב נציין שהגעתם למקום הנכון, וזאת כי השם הטוב שצברנו והתארים שקטפנו כמוכרים מובילים בתחום דירות היוקרה ברעננה וסביבתה, הם אלו שמאפשרים לכם לוודא שהנכס יימכר בתוך פרק זמן קצר ולצד תשואה גבוהה – לצד המחיר שאותו שואפים לקבל. פה ראוי לציין שאנו לא רק יודעים את מי יעניין הנכס שלכם ואנו לא רק יודעים כיצד להציג את הנכס, אלא אנו גם מסייעים להגדיר מחיר ריאלי וכדאי, ופה שוב נכנסים לתמונה צוות היועצים המוביל שאנו מטפחים באהבה לאורך השנים.

נקודת ההתחלה עבור מכירת או רכישת דירת יוקרה

אז כיצד יוצאים לדרך? כיצד מוכרים את הנכס הרצוי או לחלופין כיצד מוצאים דירה יוקרתית ברעננה וסביבתה? ובכן הצעד הראשון הוא לקבוע עמנו פגישה. אנחנו כבר נדאג לכוס קפה ובמפגש אישי נבין ביחד למה שואפים, מה מחפשים ואלו דגשים חשובים, ומהנקודה הזו נצא ביחד למסע מהנה אל עבר השגת המטרה הרצויה, וכל זאת לצד אמינות מלאה, שקיפות כנה וזמינות מוכחת.

מוכנים לצאת לדרך? מרגישים שהגיע הרגע או סתם סקרנים מה יש לנו להציע וכיצד עובד התהליך מולנו? צרו קשר עוד היום!

יש לכם שאלות?

Contact us

"הצעד לאיכות חיים מתחיל כאן" מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Time for a new adventure

What are you looking for?

מעוניין למכור נכס?

לקבלת ליווי מקצועי מהמומחים שלנו השאר פרטים מטה:

מעוניין לקנות נכס?

לקבלת ליווי מקצועי מהמומחים שלנו השאר פרטים מטה:

דילוג לתוכן