תיווך דירות יוקרה

Our Luxury Properties

תיווך דירות יוקרה

כל מי שאי פעם מכר דירה וגם כל מי שרק שמע על מכר או בן משפחה שמבקש למכור דירה, מבין עד כמה מדובר במשימה שכלל אינה פשוטה. מצד אחד בעלי הנכס מבקשים להשיג את המחיר הגבוה ביותר ומצד שני הם הרבה פעמים רק מייחלים להגיע לרגע שבו העסקה חתומה והכסף נח בחשבון. עם זאת, כיוון שהרוכשים אינם ממהרים להסכים למחיר הראשוני וכיוון שלא תמיד קל להגיע לקהל היעד הרלוונטי, הרי שרבים בוחרים להיעזר בשירותי תיווך, ובטח כאשר מדובר בנכס יוקרתי ברעננה. מדוע? כך גם משיגים מחיר אידאלי וגם מאפשרים למומחים בתחום לבצע עבורכם את העבודה.

הצורך בשירותי תיווך נכסים יוקרתיים ברעננה

אדם שזוכה להחזיק בפנטהאוז, בדירת יוקרה, בלופט יוקרתי או בבית שווה כמה מיליונים בעיר רעננה וסביבתה, מבין שהוא עומד מול עסקה מאוד גדולה ובטח שמול עסקה שאינה מותאמת לכל אחד, ועל כן במקרה זה הקושי כפול. גם נדרשים למצוא את קהל היעד שיכול להוציא את הסכומים שעומדים על הפרק וגם נדרשים להציג את הנכס באופן שיצדיק את המחיר הנקוב. לאור הדברים נראה שגם אם מדובר בנכס יוקרתי שמעוצב ע"י אדריכל בעל שם ושמציע כל מה שניתן לחלום עליו (בריכה, אולם קולנוע בייתי, , 2 חניות, מטבח ענק עם אי  וכדומה), וגם אם מדובר בעיר רעננה שידועה כסופר איכותית ושמציעה מיקום מנצח, הרי שעדיין המשימה למכור את הנכס כלל אינה פשוטה, ופה אנו מומחי צוות גולדנהאוס נכנסים לתמונה.

האני המאמין שמאחורי תיווך דירות יוקרה

חברת גולדנהאוס נכנסת לתמונה – חברה שמתמחה בשירותי תיווך דירות יוקרה ברעננה והסביבה. גולדנהאוס מחזיקה בניסיון רב, באנשי מקצוע מובילים בתחום, בשורת יועצים מדהימה, ברזומה מרשים ובשורת הצלחות שמסייעות לנוע קדימה ולמשוך לקוחות נוספים.

רגע לפני שנציג את השירות שאנו מציעים, חשוב לנו שתכירו את ה"אני מאמין שלנו", כי לצד יכולת, תשוקה למקצוע ושורה ארוכה של מכירות מוצלחות, גם חשוב לנו שתפגשו אותנו כבני אדם ותבינו מהם החוקים בתוכם אנו פועלים. להלן 3 האלמנטים המרכזיים שמנחים בתהליך ליווי הלקוח.

 

 • שקיפות מלאה – כאשר מדובר על כסף אין להסתמך על מילה טובה או על חיוך, ועל כן אנו מקפידים לאורך כל התהליך לשמור על שקיפות מלאה ועל אמינות כנה. אי לכך אנו מקפידים לעדכן אתכם הלקוחות לגבי מצב דירות היוקרה ברעננה, מסייעים להבין מהו המצב הריאלי של הנכס, מסבירים מהו פרק הזמן שלוקח התהליך (חשוב כדי שתוכלו להיערך בהתאם) ואף מעדכנים בזמן אמת כיצד מתקדם תהליך המכירה מול הרוכשים הפוטנציאלים.
 • חושבים נטו על טובת הלקוחשירותי תיווך דירת יוקרה תמיד נעשה לצד חשיבה על הצד של הלקוח. אם אתם בצד של הקונה- תמיד נחשוב מהי התמורה המלאה לכסף שלכם. מתוך מגוון הנכסים הבלעדיים שיש לגולנדהאוס להציע,ובין אם בנכסים שאנו עובדים עליהם בדיסקרטיות ולא מפורסמים בשוק הרחב, נמצא את הבית שלכם כאילו בחרנו אותו עבורנו.
 • אם אתם בצד המוכר- כבר בתחילת התהליך נבצע תאום ציפיות לגבי המחיר, תנאי תשלום והתוספות של הנכס כך שתקבלו את המחיר המקסימלי והריאלי ביותר עבור הנכס שלכם.

 • מקצועיות – תחום כמו תיווך דירות יוקרה ברעננה מצריך לא מעט מקצועיות לצד ניסיון עשיר. מדובר בתחום שמצריך השקעה בעבודת שיווק, היכרות עם שוק הנדל"ן המקומי, רגישות לתנועות כלכליות, יישור קו עם מגמות מקומיות ואזוריות ואף בין היתר נדרש קורטוב של יצירתיות והבנה במאפייני התנהגות, הכרת הקהילות המרכיבות את העיר ואת ראיש הקהילות. אי לכך מערך המתווכים האיכותיים שלנו כולל רק מתווכים מורשים – כאלו שעברו בהצלחה את מבחן הרישוי מטעם רשם המתווכים. כמו כן, כיוון שהעיר רעננה ידועה בשלל דירות יוקרה, ובמקביל כעיר שמכילה מגוון מוקדים יוקרתיים, הרי שטוב לדעת שאצלנו מקפידים על מקצועיות ברמה מאוד גבוהה, משמע כל מתווך מתמקד באזור מסוים, כך שהבקיאות הנישתית שכל מתווך מביא עמו למערך המכירה תורם רבות, ובסופו של יום מוביל לתוצאות – למכירות שוות.

אפיקי שיווק

דירת יוקרה ברעננה לא ניתן למכור כפי שמוכרים דירת יוקרה בירושלים או בנתניה, וזאת כי בכול זאת מדובר בקהל יעד מעט שונה. אי לכך אנו פועלים במגוון ערוצי שיווק מתאימים, בהתאם למחקר עומק אודות הנכס שעומד על הפרק ובהתאם לקהל היעד שעשוי להתעניין. מכאן שבין אם מדובר בפניה ישירה לראשי הקהילות בעיר ובין אם מדובר בפרסום הנכס בפורומים ממוקדים ברשת הדיגיטלית, הרי שאנו תמיד עושים את המרב, כולל סשן צילומים איכותי והגדרת מפרט באופן שמציג את הנכס בצורה הטובה ביותר.

מוכרים דירת יוקרה ברעננה? קבלו שירות משלים!

כאשר אנשים מקבלים החלטה למכור דירת יוקרה ברעננה, הם לא פעם רוצים להגיע לקו הסיום, אך בו זמנית מתמלאים בשאלות חשובות. רבים עוצרים לתהות איזה מחיר נכון לבקש, איזו דירת יוקרה ברעננה והסביבה הם יכולים לרכוש במקום זו שעומדת על הפרק, תוך כמה זמן הם יזכו ללחוץ ידיים עם הקונה, כיצד הכי נכון להציג את הנכס, האם שווה להשקיע במגוון שיפוצים כדי להשיג מחיר יותר טוב, כיצד ראוי לצלם את הנכס היוקרתי (והאם לפני כן מוטב להשכיר את שירותיה של מעצבת פנים), כיצד להסביר מהי הסיבה שמובילה למכירה וכדומה.

תיווך דירות יוקרה לצד תמיכה מקצועית צמודה

כחברת שיווק שעובדת שנים רבות בתחום תיווך דירות יוקרה אנו מבינים את החשש הגדול ועל כן מעניקים לכם הלקוחות ערך מוסף בעל חשיבות יתרה. אנו מסייעים לכם להגיע לסך התשובות הנכונות והמציאותיות ביותר, וזאת לצד מערך יועצים ועבודת מחקר מקדימה.

ציינו את צוות היועצים שלנו, ופה אנו מבקשים לציין שאנחנו כמשרד תיווך מוביל ברעננה איננו מסתפקים רק בשורת מתווכים מדהימים, אלא בין היתר מעמידים לרשות הלקוחות יועצים מהשורה הראשונה. סקרנים? להלן הצצה:

 • יועצי משכנתאות – יועצי המשכנתאות שלנו יסייעו לכם להבין כמה צריך לקבל על הנכס כדי למזער את המשכנתא שנוגעת לרכישה הבאה.

 • ליווי משפטי – קיבלתם את הנכס בירושה? מבצעים חלוקת רכוש? לנכס יש חריגות בניה? ? ובכן לא פעם כאשר מדובר בדירות יוקרה מגוון היבטים משפטיים נכנסים לתמונה, ופה היועצים המשפטיים שלנו יסייעו לכם להבין במה דברים אמורים ואף ישמחו להעניק מגוון עצות מועילות עבור המשך ההתנהלות.

 • מעצבי פנים – ידוע שהרבה פעמים שווה לעשות כמה שינויים קטנים בבית כדי שבסופו של יום הוא יראה הכי טוב שרק ניתן, כך שהרוכש יסכים לשלם את המחיר הרצוי. עם זאת, החוכמה היא להבין כיצד ניתן להשקיע מעט ולהצליח לייצר שינוי שמצדיק את המחיר הרצוי, וזאת מבלי לחוש שגרים באתר בנייה. פה מעצבי הפנים המובילים שלנו נכנסים לתמונה – הם ישמחו לתת לכם כמה טיפים קטנים שייצרו אפקט גדול – רווח פיננסי משמעותי.

 • מומחי נדל"ן – הרבה פעמים שם המשחק הוא להבין כיצד מגדירים נכון את מחיר הנכס, ועל כן אנו מציעים את עזרתם של מומחי נדל"ן שעוקבים אחר התנועות בשוק באופן צמוד. בנוסף, גם שמאים מקצועיים מסייעים רבות, כך שמוגדר המחיר האידאלי שהגיוני לבקש בתמורה לנכס היוקרתי.

 • מנהלי שיווק – בין היתר ניתן לומר שתיווך שווה ערך לעבודת שיווק, ועל כן אנו מתחזקים מערכת שיווק עצמאית ומובילה בגזרה הדיגיטלית. גזרה זו אחראית על מערך השיווק ואף מתאימה לכל נכס שעומד על הפרק קמפיין אישי שמגדיר בדיוק מהו הערך המוסף של הנכס, מיהו קהל היעד ומהם המאפיינים האישיים שלהם (סטטוס, גיל, מצב משפחתי, פורומים שבהם גולשים, תחומי עניין וכדומה). אי לכך כל נכס זוכה למערכת ניתוב אידאלית, כזו שמסייעת בזמן הקצר ביותר להגיע אל הרוכש המתאים והרציני ביותר.

היתרונות שמאחורי שירותי תיווך דירות יוקרה

אין זה סוד שעל תיווך נדרשים לשלם וכאשר מדובר בנכס יוקרתי המחיר כלל אינו נמוך. עם זאת, מי שמחזיק בנכס יוקרתי ברעננה ומבקש למכור אותו, די מהר מבין שחלק מהעסקה זה להיעזר בחברת תיווך, ואם עוצרים לבחון את הדברים לעומק, ניתן להבין ששירותי תיווך אינם רק מקצרים הליכים, אלא גם מסייעים להשיג את הסכום המרבי, משמע מדובר בהוצאה שמחזירה את עצמה, ופה אנו מבקשים להבהיר מספר יתרונות חשובים שנוגעים לשירותי תיווך דירת יוקרה ברעננה:

 • שירותי תיווך מסייעים להציג את הנכס באופן המחמיא ביותר – הן ויזואלית והן מילולית (מבחינת הצגת הערך המוסף).

 

 • שירותי תיווך מקצועיים מסננים לקוחות לא רציניים שרוצים לעשות מחקר שוק עצמאי ובשביל זה הם חייבים לראות כל נכס גם אם התקציב אינו תואם למחיר הבית שלכם.

 

 • שירותי תיווך מסייעים להבין מהי עסקה שמוטב להסכים לה ומנגד מהי עסקה שאין זה יהיה ראוי לקבל, גם אם לחוצים בזמן.

 

 • שירותי תיווך דירות יוקרה מסייעים להבין כמה הנכס שווה בהשוואה לדירות יוקרתיות נוספות שמצויות ברדיוס הקרוב ובשכונות מקבילות- ברעננה וסביבתה.
 • שירותי תיווך דירות יוקרה ברעננה מסייעים למכור ומצד שני לרכוש, כך מי שמבקש לבצע את שני המהלכים המשלימים בצורה כמה שיותר חלקה ראוי שייעזר בשירותי תיווך דירות יוקרה – במיוחד אם בשני השלבים מתמקדים בדירות יוקרה ברעננה וסביבתה.

 

 • תיווך דירות יוקרה מקצועיים מעניקים תחושת ביטחון מוחלטת. כאשר עומדים למכור נכס ששווה כמה מיליוני שקלים חשוב לחוש שיש על מי לסמוך., שיודעים מול מה עומדים ושמרוצים מהמחיר הסופי שמקבלים, וזאת ניתן להשיג רק כשיודעים שהמכירה מגובה בגוף מקצועי בעל אינטרס זהה לשלכם.

 

 • שירותי תיווך דירות יוקרה ברעננה מסייעים להגיע לקהל היעד הרלוונטי בקלות יתרה, וזאת כי כפי שכבר ציינו, אנו מתחזקים מערך שיווק דיגיטלי מתקדם, כזה שמקפיד להתאים בין היצע למאפייני קהל יעד.

פרמטרים נוספים שמסייעים למתווכי דירות יוקרה

מחפשים כלים נוספים שמסייעים לקבוע באיזה מחיר הנכס יוצע למכירה? ובכן מומלץ לבחון דרך האתר של רשות המיסים או אתר מדלן בכמה נמכרו דירות יוקרה אחרות באזור, כאלו שפחות או יותר עונות על הסטנדרטים שאתם מציעים. עם זאת, כשמדובר בדירת יוקרה המצב מעט יותר מורכב כיוון שקיימים הרבה יותר משתנים. על מנת להתגבר על כך יש להשקיע בעבודת מחקר מקיפה, למשל רצוי לבדוק מה קורה באתרים שמוכרים דירות יוקרה, לאתר פורומים ייעודיים ואפילו רצוי לבחון מאגרי מידע ממשלתיים שמציגים נתונים בנושא.

מחפשים שירותי תיווך דירות יוקרה ברעננה? פה עבורכם!

נכון להיום העיר רעננה ממשיכה לשמור על רף גבוה בכול הנוגע לביקוש נכסי יוקרה, וגם אם בשנים האחרונות חלה ירידה יחסית, הרי שעדיין ביחס לשאר הארץ המצב נחשב טוב, רק צריך להישאר ריאליים וסבלניים. אז אם גם אתם מבקשים סיוע מקצועי, אם גם אתם מבקשים להתחיל ולסיים את התהליך באווירה טובה ואם גם אתם מבקשים להעביר את המושכות לבעלי מקצוע מובילים – מוזמנים לפנות אלינו בהקדם!

שירותי התיווך שאנו מעניקים מאפשרים ללקוחות חוויה רגועה ובאותה נשימה לצאת עם עסקה טובה, כאשר אנו תמיד זמינים לכל שאלה, מלווים באופן צמוד בכל שלב, שמחים להסביר מה עומד מאחורי המהלכים השונים ואף מעמידים לרשותכם את מיטב המתווכים והיועצים – נבחרת שכבר סייעה לאינספור לקוחות מרוצים וכל זאת לצד תהליך אדיב, נעים וכמובן כלכלי.

עבור שאלות נוספות או התייעצות אנו פה עבורכם – שירותי תיווך דירות יוקרה מבית גולדנהאוס.

 

יש לכם שאלות?

Contact us

"הצעד לאיכות חיים מתחיל כאן" מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Time for a new adventure

What are you looking for?

מעוניין למכור נכס?

לקבלת ליווי מקצועי מהמומחים שלנו השאר פרטים מטה:

מעוניין לקנות נכס?

לקבלת ליווי מקצועי מהמומחים שלנו השאר פרטים מטה:

דילוג לתוכן