מגרשים למכירה

מגרשים למכירה ברעננה

מגרשים למכירה – יש לכם מוטיבציה לצאת להרפתקה נדל"נית? ובכן לאחר שמבינים מהן ההשלכות, כמה סכום מייעדים לרכישת המגרש ובאיזה אזור מבקשים להתמקד, יש להתחיל לאתר מגרש למכירה, כך שאם גם אתם קיבלתם החלטה לרכוש מגרש בעיר רעננה וסביבתה, אתם מוזמנים לעבור על ההיצע הקיים ולהתחיל להתמקד.

בדרך לרכישת מגרש עוצרים אצל אנשי המקצוע

כחברת נדל"ן מובילה בעיר רעננה אנו מחזיקים בקטגוריה של בתים להשכרה, בתים למכירה וכמובן מגרשים למכירה. בין היתר אנו מציעים ידע מעמיק בתחום ושורה של יועצים משלימים (למשל מעצבי פנים ואדריכלים), ועל כן לא מעט פניות איכותיות מנותבות למאגר שלנו, כך שלכם רק נותר להפיק מכך את המרב – לבחון מה קיים, להתייעץ לגבי האופציות השונות, ללמוד דרכנו אודות האזור וכדומה. נשמע מעניין? מוזמנים לקבל תמונת מצב ממצה ובהתאם לקבל החלטה אשר מושתתת על מערך שלם של נתונים ישירים ועקיפים.

הצהרת כוונות לקראת רכישת מגרש ברעננה

כידוע, לא כל מגרש מיועד עבור בנייה של משרדים, בניין או בית פרטי, ועל כן הצעד הראשון הוא להבין לשם מה מחפשים מגרשים למכירה ואיזה מגרש מיישר קו עם הצורך הנקודתי. כמו כן, בכול הנוגע לרכישת קרקע חשוב מאוד לצפות קדימה – לנסות להעריך כמה תהיה שווה הקרקע בעוד כמה שנים, ופה נדרשת בחינה מערכתית שבקיאה בתחום הנדל"ן בצורה מקיפה.

כל מגרש למכירה מצריך תמונת מצב ממצה

הלקוחות שלנו יודעים שכשהם מבקשים יעד להשקעה, הם לא רק מקבלים גישה למאגר מובחר, אלא גם תמונה מקיפה אודות כל אופציה ואופציה. אנו יודעים לומר עם אלו היתרים הקרקע מגיעה, אלו תכניות אזוריות מתוכננות (כאלו שעשויות להשפיע על ערך המגרש), מהי רמת החינוך באזור, עד כמה נדרשים בתים למכירה והשכרה באזור וכדומה, כך שמתקבלת החלטה מאוד מודעת ומושכלת.

6 עובדות חשובות אודות מגרשים למכירה

  1. מאוד משנה אם רוכשים קרקע ממכרז של מנהלי מקרקעי ישראל או לחלופין מבעלות פרטי – ממש כפי שאנחנו מציעים.
  2. חשוב להיות מודעים להוצאה שנוגעת לערבות הדדית. הוצאה זו נועדה לוודא שתישארו מכוסים, גם אם במהלך פיתוח הקרקע פוגעים בטעות בתשתית. אם זה קורה טוב לדעת שהעלות מנוקה מקופת הערבות.
  3. מיסים הם חלק מעלות הנכס. נדרשים לשלם בערך כ6% מעלות הקרקע והפיתוח.
  4. חייב לערב עו"ד בתהליך, ולו עבור העברת המגרש בטאבו.
  5. משכנתא מצריכה ביטוח חיים, משמע היו מודעים למגוון הוצאות משלימות שמגיעות לעשרות אלפי שקלים.
  6. ראוי לדעת שלא כל קרקע שייעודית לבנייה גם מיועדת למגורים – חשוב לבדוק היטב את הנתונים.

מחפשים מגרשים למכירה ברעננה? היעזרו בשורת יועצים!

לאור הדברים אם גם אתם מחפשים מגרשים למכירה ברעננה והסביבה, ראוי להפנים שאין מדובר במשימה פשוטה, ועל כן טוב לדעת שאיננו רק מציעים היצע איכותי שנבחר בקפידה, אלא בין היתר גם שורת יועצים. אנו מעמידים לרשותכם יועצים מתחום הנדל"ן ומהתחום הפיננסי, כך שהעסקה תתקדם היטב – ללא הפתעות מיותרות ולצד תהליך שהוא נטו מקצועי.

מוצאים שטח למכירה לאחר מחשבה מקדימה

לא פעם פונים אלינו לקוחות שמבקשים לעבור על מגוון מגרשים למכירה ברעננה והסביבה, אך תוך כדי שיחה עמנו הם מבינים שעדיף להם לרכוש בית מוכן. לא פעם פונים אלינו לקוחות שמבקשים לרכוש מגרש מסוים, אך לאחר שיחה מעמיקה אנחנו מפנים אותם לאופציה אחרת, ולו כי המגרש הרצוי אינו מיישר קו עם התכניות הכלכליות שלהם או עם התכניות המשפחתיות שלהם. אי לכך חשוב לנו להבהיר שלקראת צעד משמעותי כגון רכישת מגרש יש להבין היטב מה מחפשים ובו זמנית מהן ההשלכות הנוכחיות והעתידיות, ופה אנו תמיד מעניקים סיוע צמוד ומקצועי.

שטחים למכירה זה אנחנו

אז אם גם אתם מחפשים מגרשים למכירה שעומדים בסך דגשים האישיים שלכם, הרי שפשוט קבלו עזרה – אפשרו לנו לעשות את שיעורי הבית עבורכם – מוזמנים לפנות אלינו עבור כל שאלה! בעמוד צור קשר.

יש לכם שאלות?

Contact us

"הצעד לאיכות חיים מתחיל כאן" מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Time for a new adventure

What are you looking for?

מעוניין למכור נכס?

לקבלת ליווי מקצועי מהמומחים שלנו השאר פרטים מטה:

מעוניין לקנות נכס?

לקבלת ליווי מקצועי מהמומחים שלנו השאר פרטים מטה:

דילוג לתוכן