דירות שנמכרו

₪ מחיר
חדרים
נמכר
העבודה,
רעננה
16,800,000

למכירה בבלעדיות – בית יוקרה חדש ומושקע, במיקום פריים לוקיישן פסטורלי ושקט עם כל הפינוקים שרק אפשר לחשוב עליהם.
6 חדרים, בריכת שחייה ובנוסף מרתף, מתוכנן ומעוצב ע"י אדריכל מוביל בעיצוב קלאסי מודרני. בית חכם הכולל מעלית, משתרע על כ- 504 מ"ר מגרש, 450 מ"ר בנוי. גינה ענקית מטופחת, מטבח מרווח ויוקרתי ברמה הגבוהה ביותר. כל חדרי השינה הם סוויטות הכוללות מקלחת ושירותים. אזור מבוקש ושקט בקירוב לבית כנסת.
כנראה הבית הכי יפה שתראו בזמן הקרוב.
אם אתם מחפשים להשתדרג באיכות החיים, זה ללא ספק הבית עבורכם.

גולדנהאוס נדל"ן | הבטיחו לעצמכם איכות חיים.

New and invested luxury house, Ha’avodah Street In a prime, pastoral and quiet location A sought-after and quiet area near a synagogue About 500 sqm plot 450 sqm built 8 rooms, 3 floors Swimming pool Basement Designed and planned by a leading architect in a modern classic design A smart home that includes an elevator Huge, manicured garden Spacious and luxurious kitchen at the highest level All bedrooms are suites with a shower and toilet 2 parking spaces
Goldenhouse Marketing and Real Estate Brokerage Allow yourself a quality of life.

6 חדרים

480 מ"ר

בית יוקרה

נמכר
השלום,
רעננה
15,250,000

אחד הבתים היפים ביותר ברעננה. למכירה בבלעדיות- בית יוקרה בסטנדרט בנייה ברמה הגבוהה ביותר, הנמצא בפריים לוקיישן במערב רעננה. תוכנן ועוצב ע"י אדריכל מוביל ומרגישים זאת כבר בכניסה לבית המדהים הזה. בריכת שחייה חלומית. סוויטת הורים ענקית עם מרפסת לנוף פתוח. מטבח איטלקי, אי ישיבה המתאים ל- 10 אנשים.
400 מ"ר בנוי ▪️עליית גג הכוללת חדר אירוח ▪️ מרתף גדול מאוד ▪️ סלון מרווח ומפואר ▪️ פינת אוכל המשקיפה לבריכת שחייה ▪️ פינת משפחה ▪️ חדרי ילדים מרווחים עם יחידת מקלחת ושירותים ויש עוד המון מה לראות.
למידע נוסף השאירו פרטים או צרו קשר גולדנהאוס נדל"ן | הבטיחו לעצמכם איכות חיים.

8 חדרים

400 מ"ר

בית יוקרה

נמכר
הטייסים,
רעננה
14,800,000

למכירה- בלעדי במזרח רעננה, בית חדש שתוכנן לפרטי פרטים.
שטח מגרש 400 מ"ר, בנוי 420 מ"ר.
בית חכם עם מעלית, כולל 4 סוויטות, חדר משפחה, מרתף המחולק ליחידת דיור, חדר לאופר, חדר קולנוע, בריכת שחייה ונגרות בכל הבית.

7 חדרים

420 מ"ר

בית יוקרה

נמכר
דגניה,
רעננה
6,850,000

בית יוקרה הנמצא במזרח העיר רעננה באחד הרחובות המבוקשים ביותר
ממקום ברחוב הולנדי ללא מוצא עם פרטיות מוחלטת, 4 קומות, 7 חדרים
עוצב ותוכנן ע"י אדריכלית מובילה, 340 מ"ר מגרש, 325 מ"ר של גינה מטופחת
סוויטת הורים מפנקת, יחידת אירוח יוקרתית בעליית הגג, עוד סוויטת אירוח במרתף, ממ"ד, חניה פרטית, חניה לאורחים ועוד פינוקים
הקפדה על כל פרט ופרט הפכו אותו לנכס המושלם
לתאום סיור בנכס, צרו איתנו קשר 072-3952612

7 חדרים

310 מ"ר

בית יוקרה

נמכר
דוכיפת,
רעננה
6,450,000

למכירה בבלעדיות בלב הפארק
בית יוקרה כפרי מהמם על מגרש 330 מ"ר
החלום הזה בנוי מ-3 קומות ויש בו 7 חדרים, בריכת שחייה יפהפיה, 2 חניות
הבית פונה לגינה פנימית וירוקה, הבית שטוף אור טבעי במהלך כל היום, פרטיות מוחלטת
מרתף המחולק לחדר קולנוע ויחידת דיור
מרחק הליכה לבית ספר, גנים, בית כנסת ועוד
גולדנהאוס, משרד התיווך היחיד ברעננה הנושא את תו אמון הציבור

7 חדרים

330 מ"ר

בית יוקרה

נמכר
הנשיאים,
רעננה
6,180,000

באזור 2003 למכירה בבלעדיות בית יוקרה 7 חדרים
המשתרע על מגרש של 300 מ"ר בשטח בנוי של 275 מ"ר
הבית בנוי במפלסים המאפשרים כניסה נפרדת למרתף שמחולק לחדרים
בנוסף, יש יחידה המאפשרת משרד כולל מקלחת ושירותים,
הכניסה לבית דרך גינה מטופחת, יחידת הורים ענקית עם מרפסת שמש
הבית עבר שיפוץ כללי לפני מספר שנים בסגנון אירופאי
סלון עם ספריה מקיר לקיר שעוצבה ע"י אמן שוויצרי, פינת אוכל מרשימה,
מטבח מעוצב כולל פינת ישיבה
כל פרט ופרט בבית תוכנן עם זכוכית מגדלת, במילה אחת- שלמות

7 חדרים

275 מ"ר

בית יוקרה

דירות שנמכרו ברעננה בהצלחה

הרבה פעמים כאשר עומדים בתחילת תהליך של מכירת דירה, קשה לחשוב על הרגע שבו החוזה ייחתם, המובילים יגיעו והדברים יפוזרו בדירה החדשה, זו שהחלטתם לעבור אליה במקום זו הנוכחית. עם זאת, אם רק נעזרים בחברת תיווך מקצועית ניתן לא רק לסמן וי על שתי המשימות (מכירה ובמקביל רכישה) באופן מהיר, אלא גם זוכים לעבור את התהליך בלב רגוע ולצד אנשי מקצוע ויועצים מובילים בתחום.

מה עומד מאחורי דירות שנמכרו בקלות?

לקראת מכירה של דירה מאוד חשוב להבין במה דברים אמורים, להיות בטוחים לגבי המחיר שמבקשים לקבל על הנכס, לקבל החלטות מושכלות אודות סך הסעיפים שמופיעים בחוזה וכדומה, ועל כאשר עומדים מול משימה כה חשובה ושכרוכה בסכומי עתק, מראש רצוי לקבל החלטה נבונה – להיעזר בחברת תיווך שמתמחה באזור שעומד על הפרק.

מתעניינים לגבי דירות שנמכרו? פנו אלינו!

ברשימה הנ"ל  אתם מוזמנים לעבור על מגוון דירות שנמכרו על ידנו. כל דירה קיבלה יחס אישי ועבור כל דירה נבחר המתווך המתאים ביותר – בהתאם לסביבה שבה הוא מתמחה ובהתאם לסוג הנכסים שאותם הוא יודע למכור היטב. כל תהליך מכירה מתחיל עם בחינת הדגשים של המוכר, עובר לבחינת מצב הנכס (וסך האלמנטים המשלימים שמשפיעים על המחיר) ועוצר להתמקד בבחינת מאפייני קהל היעד. מכאן שאם גם אתם מתעניינים לגבי התהליך שעברה דירה שנמכרה ברעננה והסביבה, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר, אך ראשית עברו על המבחר הנ"ל ותתחילו להפנים שגם דירות יוקרה ברעננה ניתן למכור יחסית בקלות ולצד מחירים גבוהים ותהליך מקצועי שמנוהל לכל אורך הדרך באופן מושכל.

תהליך הגישור שעוברים נכסים למכירה

כאשר מסתכלים על דירה שנמכרה ברעננה והסביבה יש להבין שצריך לגשר בין שני צדדים מנוגדים, כי תמיד המוכר ירצה למכור ברווח יותר גדול ותמיד הרוכש יבקש להשיג הנחה יותר טובה, ועל כן מתווך מקצועי הוא מעט כמו מגשר. כיצד הוא פועל כאשר הוא עומד מול אינטרסים מנוגדים? במקרים מעין אלו הוא מעניק מקום לעובדות רלוונטיות. כך למשל המתווך נדרש להשקיע מאמצים בבחינת המחיר האידאלי עבור הנכס (בהתאם לשורה ארוכה של מאפיינים), כך שמראש המוכר יודע מהו טווח המחירים שבו הוא יכול לשחק. כמו כן, המתווך נדרש לספק לרוכש את מרב הפרטים אודות הנכס, כך שזוכים לקבל תמונה מלאה, ופה נציין שהרבה פעמים המתווכים שלנו הם אלו שמסייעים להגיע לעמק השווה – מסייעים לשני הצדדים לסגור עסקה, כך שכל צד יוצא מרוצה.

נכסי יוקרה למכירה מצריכים סיוע מקצועי

לא מעט דירות יוקרה שנמכרו ברעננה והסביבה נעזרו בשירותי התיווך שאנו מציעים, וזאת כי אנשים מבינים שכשמדובר בדירות יוקרה, אין זה יהיה נכון לפרסם באופן עצמאי, וזאת כי דירות מעין אלו פונות לקהל יעד מאוד מסוים. אל קהל היעד הזה יש לדעת כיצד לפנות ויש לדעת היכן למצוא אותו, משמע יש צורך בידע וניסיון עשיר בתחום, ואכן המתווכים שלנו (ומערכת השיווק הייחודית שאנו מספקים) יודעים להוביל את המהלך השיווקי על הצד הטוב ביותר.

מכירת דירות בהתאם לחוק המתווכים

כאשר בוחנים את אותן דירות שנמכרו על ידנו מבינים שמדובר בנכסים יוקרתיים שעולים כמה מיליוני שקלים, משמע מדובר בעסקאות גדולות ומשמעותיות. פה חשוב לנו לחזור ולחדד עד כמה שירותי תיווך הכרחיים לצרוך ביצוע עסקאות של בתי יוקרה למכירה, ואף ראוי לציין שקיים "חוק המתווכים" שנועד לעשות סדר בדברים ועל פיו אנו פועלים. ב1997 נכנס לתוקף "חוק המתווכים במקרקעין". חוק זה מחייב שהסכם התיווך ייערך בכתב ובהתאם לסעיפי החוק. אנו בגולדנהאוס מיישרים קו עם החוק ומקפידים על שקיפות מלאה, כך שלא רק ניתן להיות בטוחים שההתנהלות חוקית, אלא גם ניתן להיות רגועים שנמצאים בידיים טובות.

רוצים שהדירה שלכם תופיע בקטגוריית "דירות שנמכרו"?!

לאור הדברים, אם גם אתם מבקשים שהנכס שלכם יופיע בקטגוריה של דירות שנמכרו ברעננה והסביבה, ואם גם אתם מבקשים תהליך מקצועי, איכותי, שמיישר קו עם החוק ושבו אתם בעלי הנכס מרוויחים את המרב ומקבלים הסברים נרחבים אודות מחירי השוק, הרי שאתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ולהתחיל להבין כיצד מתנהל התהליך, מה אנו מציעים בתמורה והאם מוטב לבחור במסלול של תיווך בלעדי. כמו כן, אם חושבים למכור נכס ברעננה ובו זמנית לרכוש נכס בסביבה, שוב תמצאו שאנו הכתובת הנכונה. בהצלחה!

יש לכם שאלות?

Contact us

"הצעד לאיכות חיים מתחיל כאן" מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Time for a new adventure

What are you looking for?

מעוניין לקנות נכס?

לקבלת ליווי מקצועי מהמומחים שלנו השאר פרטים מטה:

מעוניין למכור נכס?

לקבלת ליווי מקצועי מהמומחים שלנו השאר פרטים מטה:

דילוג לתוכן