דירות שנמכרו

דירות שנמכרו ברעננה בהצלחה

הרבה פעמים כאשר עומדים בתחילת תהליך של מכירת דירה, קשה לחשוב על הרגע שבו החוזה ייחתם, המובילים יגיעו והדברים יפוזרו בדירה החדשה, זו שהחלטתם לעבור אליה במקום זו הנוכחית. עם זאת, אם רק נעזרים בחברת תיווך מקצועית ניתן לא רק לסמן וי על שתי המשימות (מכירה ובמקביל רכישה) באופן מהיר, אלא גם זוכים לעבור את התהליך בלב רגוע ולצד אנשי מקצוע ויועצים מובילים בתחום.

מה עומד מאחורי דירות שנמכרו בקלות?

לקראת מכירה של דירה מאוד חשוב להבין במה דברים אמורים, להיות בטוחים לגבי המחיר שמבקשים לקבל על הנכס, לקבל החלטות מושכלות אודות סך הסעיפים שמופיעים בחוזה וכדומה, ועל כאשר עומדים מול משימה כה חשובה ושכרוכה בסכומי עתק, מראש רצוי לקבל החלטה נבונה – להיעזר בחברת תיווך שמתמחה באזור שעומד על הפרק.

מתעניינים לגבי דירות שנמכרו? פנו אלינו!

ברשימה הנ"ל  אתם מוזמנים לעבור על מגוון דירות שנמכרו על ידנו. כל דירה קיבלה יחס אישי ועבור כל דירה נבחר המתווך המתאים ביותר – בהתאם לסביבה שבה הוא מתמחה ובהתאם לסוג הנכסים שאותם הוא יודע למכור היטב. כל תהליך מכירה מתחיל עם בחינת הדגשים של המוכר, עובר לבחינת מצב הנכס (וסך האלמנטים המשלימים שמשפיעים על המחיר) ועוצר להתמקד בבחינת מאפייני קהל היעד. מכאן שאם גם אתם מתעניינים לגבי התהליך שעברה דירה שנמכרה ברעננה והסביבה, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר, אך ראשית עברו על המבחר הנ"ל ותתחילו להפנים שגם דירות יוקרה ברעננה ניתן למכור יחסית בקלות ולצד מחירים גבוהים ותהליך מקצועי שמנוהל לכל אורך הדרך באופן מושכל.

תהליך הגישור שעוברים נכסים למכירה

כאשר מסתכלים על דירה שנמכרה ברעננה והסביבה יש להבין שצריך לגשר בין שני צדדים מנוגדים, כי תמיד המוכר ירצה למכור ברווח יותר גדול ותמיד הרוכש יבקש להשיג הנחה יותר טובה, ועל כן מתווך מקצועי הוא מעט כמו מגשר. כיצד הוא פועל כאשר הוא עומד מול אינטרסים מנוגדים? במקרים מעין אלו הוא מעניק מקום לעובדות רלוונטיות. כך למשל המתווך נדרש להשקיע מאמצים בבחינת המחיר האידאלי עבור הנכס (בהתאם לשורה ארוכה של מאפיינים), כך שמראש המוכר יודע מהו טווח המחירים שבו הוא יכול לשחק. כמו כן, המתווך נדרש לספק לרוכש את מרב הפרטים אודות הנכס, כך שזוכים לקבל תמונה מלאה, ופה נציין שהרבה פעמים המתווכים שלנו הם אלו שמסייעים להגיע לעמק השווה – מסייעים לשני הצדדים לסגור עסקה, כך שכל צד יוצא מרוצה.

נכסי יוקרה למכירה מצריכים סיוע מקצועי

לא מעט דירות יוקרה שנמכרו ברעננה והסביבה נעזרו בשירותי התיווך שאנו מציעים, וזאת כי אנשים מבינים שכשמדובר בדירות יוקרה, אין זה יהיה נכון לפרסם באופן עצמאי, וזאת כי דירות מעין אלו פונות לקהל יעד מאוד מסוים. אל קהל היעד הזה יש לדעת כיצד לפנות ויש לדעת היכן למצוא אותו, משמע יש צורך בידע וניסיון עשיר בתחום, ואכן המתווכים שלנו (ומערכת השיווק הייחודית שאנו מספקים) יודעים להוביל את המהלך השיווקי על הצד הטוב ביותר.

מכירת דירות בהתאם לחוק המתווכים

כאשר בוחנים את אותן דירות שנמכרו על ידנו מבינים שמדובר בנכסים יוקרתיים שעולים כמה מיליוני שקלים, משמע מדובר בעסקאות גדולות ומשמעותיות. פה חשוב לנו לחזור ולחדד עד כמה שירותי תיווך הכרחיים לצרוך ביצוע עסקאות של בתי יוקרה למכירה, ואף ראוי לציין שקיים "חוק המתווכים" שנועד לעשות סדר בדברים ועל פיו אנו פועלים. ב1997 נכנס לתוקף "חוק המתווכים במקרקעין". חוק זה מחייב שהסכם התיווך ייערך בכתב ובהתאם לסעיפי החוק. אנו בגולדנהאוס מיישרים קו עם החוק ומקפידים על שקיפות מלאה, כך שלא רק ניתן להיות בטוחים שההתנהלות חוקית, אלא גם ניתן להיות רגועים שנמצאים בידיים טובות.

רוצים שהדירה שלכם תופיע בקטגוריית "דירות שנמכרו"?!

לאור הדברים, אם גם אתם מבקשים שהנכס שלכם יופיע בקטגוריה של דירות שנמכרו ברעננה והסביבה, ואם גם אתם מבקשים תהליך מקצועי, איכותי, שמיישר קו עם החוק ושבו אתם בעלי הנכס מרוויחים את המרב ומקבלים הסברים נרחבים אודות מחירי השוק, הרי שאתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ולהתחיל להבין כיצד מתנהל התהליך, מה אנו מציעים בתמורה והאם מוטב לבחור במסלול של תיווך בלעדי. כמו כן, אם חושבים למכור נכס ברעננה ובו זמנית לרכוש נכס בסביבה, שוב תמצאו שאנו הכתובת הנכונה. בהצלחה!

יש לכם שאלות?

Contact us

"הצעד לאיכות חיים מתחיל כאן" מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Time for a new adventure

What are you looking for?

מעוניין למכור נכס?

לקבלת ליווי מקצועי מהמומחים שלנו השאר פרטים מטה:

מעוניין לקנות נכס?

לקבלת ליווי מקצועי מהמומחים שלנו השאר פרטים מטה:

דילוג לתוכן