8 טיפים להשקעה נבונה

8 טיפים להשקעה נבונה

עומדים לרכוש דירה עבור מגורים, עומדים לרכוש דירה עבור השקעה, מבקשים להשכיר את הדירה הנוכחית ובמקביל לשכור דירה אחרת, מבקשים לעבור לתקופה לחו"ל ובינתיים להרוויח מהשכרת הדירה, מבקשים למצוא קרקע ייעודית לבניית בית ולאחר כמה שנים למכור אותו ברווח נאה? ובכן בכול הנוגע לתחום הנדל"ן טוב לדעת שקיימים לא מעט טיפים שמאפשרים לייעל את ההשקעה, ופה נשתף אתכם ב8 טיפים חשובים עבור השקעה נבונה.
  1. להביט מעבר – כאשר מוצאים דירה לרכישה, יש להבין מה היא יודעת להציע מעבר לאותה נקודת זמן, וזאת כי מאוד ייתכן שבאמצעות שיפוץ מינימאלי היא תהיה שווה הרבה יותר ומאוד יכול להיות שמתוכנן עבורה פרויקט תמ"א 38 שיקפיץ את ערכה פי כמה, כך שרק צרכים להיות מודעים, יצירתיים ולעיתים מעט סבלניים.
  1. השקיעו כמה שיותר – מבקשים למצוא דירה להשקעה? תשקלו לרכוש דירה באמצעות הון עצמאי כמה שיותר גבוה, וזאת כי גם אם ניתן לקחת משכנתא ולכסות אותה באמצעות שכ"ד, קחו בחשבון שבעוד כמה שנים המשכנתא עשויה לעלות ואז כבר לא בטוח ששכ"ד יעניק כיסוי מלא.
  1. בחינת מגמות סביבתיות – עומדים לקנות דירה ברעננה ובסביבה, מתוך תקווה שבעוד כמה שנים הוא יהיה שווה הרבה יותר? השקיעו בבחינת המגמה האזורית. מומחים בתחום יידעו לומר האם המחירים עתידיים לעלות, האם תכניות עירייה עשויות להפוך את האזור למיקום יותר יוקרתי, האם צפויים מיסים נוספים וכדומה.
  1. בודקים חובות ושיעבוד – אם מבקשים לוודא לבד שהנכס שעומד על הפרק אינו משועבד וחף מחובות, הרי שטוב לדעת שהאזרח הפרטי יכול לבצע בדיקה עצמאית. כיצד? דרך לשכת רישום המקרקעין, דרך החברה המשכנת וכמובן דרך מנהל מקרקעי ישראל ומרשמי רשם החברות/ משכונות.
  1. התמקחות – חשוב לדעת שגם בתחום משמעותי כגון רכישת/מכירת דירה ניתן להתמקח ועל כן גם אם מצהירים שזוהי הצעת מחיר אחרונה, היו בטוחים שבהחלט יש מקום למשחק, וכאשר מדובר ברכישת דירה, קחו בחשבון שמדובר בכמה אלפים טובים שניתן להרוויח.
  1. גיבוי של עורך דין – תוודאו שעסקת הנדל"ן תיעשה בצמוד לעורך דין ששומר על האינטרסים שלכם. מדוע? כך תזכו לבצע עסקה שכוללת מגוון דגשים חשובים ששומרים על סך האינטרסים האישיים. אי לכך, גם אם יש לשלם לעו"ד, קחו בחשבון שמדובר בהוצאה חשובה ושבקלות עשויה להחזיר את עצמה.
  1. ביטוח דירה – ביטוח דירה עשוי לחפות על לא מעט ליקויים שעשויים להתגלות בהמשך הדרך ולהיות מאוד יקרים עבור תיקון, ועל כן אם כבר משקיעים בדירה, הוסיפו עוד כמה מאות שקלים והיו רגועים (ומבוטחים). עם זאת, כדי לדעת איזה ביטוח עדיף, אפשרו לאיש מקצוע לערוך עבורכם בדיקה מקדימה. מה עוד? השוו הצעות של ביטוחים והיו מודעים לעובדה שההצעה של הבנק אינה בהכרח הכי כדאית.
  1. אל תקבלו החלטות מתוך תחושת לחץ – הרבה פעמים אנשים לחוצים למכור את הדירה ואז מתפשרים על המחיר הרצוי. אי לכך אם ניתן לחכות לעסקה הנכונה, פשוט היו סבלניים.

יש לכם שאלות? מוזמנים להשאיר פרטים בעמוד צור קשר ואחד מהמתווכים שלנו ישמח לעזור.

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram

מאמרים נוספים

מה חשוב לדעת על רעננה

מה חשוב לדעת על רעננה?

בימים אלו יותר ויותר מתבהר שהשקעה נדל"נית היא השקעה מאוד כדאית, במיוחד כשמדובר במרכז הארץ. מדובר בהשקעה יציבה, סולידית ויותר מכל בטוחה. לא עוד השקעה

האם כדאי להשקיע בחו"ל?

ישראלים ידועים כעם שמחפש את האופציה הקצרה ביותר לעשות את הסכום הגדול ביותר, ועל כן רבים שמחזיקים בסכום משמעותי נזיל, מבקשים למצוא השקעה מעניינת ובטוחה.

מתווכים ברעננה

מצב הנדל"ן בישראל 2020

אם נחזור אל אותה שנה גורלית מבחינת עולם הנדל"ן, ללא ספק נעצור בשנת 2007 שבה החלה מגמת עליית המחירים החדה, כך שאם נבחן מה קרה מאז ועד עתה, נמצא שמחירי הדירות ללא ספק קפצו בצורה משמעותית – ב130%! עם זאת, הקורונה הגיעה וכמו הרבה דברים אחרים שהיא ניפצה, גם בתחום הנדל"ן היא נגעה בצורה משמעותית, ועל כן ראוי לעצור ולהבין מהו מצב הנדל"ן בשנת 2020, ואף קריטי להבין האם מדובר בשינוי נקודתי שעתיד לחלוף, או בהשפעה מרחיקת לכת.

איך מוצאים את הבית המושלם?

איך מוצאים את הבית המושלם?

בית הוא מקום שבו מבקשים לחוש מוגנים, שבו מבקשים לגדל משפחה, שאמור להיות מעוצב באופן נעים, שאמור לספק מענה פרקטי עבור שורה ארוכה של צרכים, שאמור להיות ממוקם בסמיכות למגוון שירותים חשובים, שאמור להכיל שורה ארוכה של מערכות מתפקדות בצורה מעולה וכדומה. אי לכך מראש יש לקחת בחשבון שגם "בית מושלם" עשוי להיות ממוקם בסמיכות לשכנים שלא יהיו החברים הכי טובים שלכם וגם "בית מושלם" עשוי להצריך שיפוץ, אך בשורה התחתונה כל אחד צריך למצוא את הבית שמעניק את הבסיס הנכון ביותר וזאת בהתאם לשורה ארוכה של פרמטרים, אותם נציג כאן על מנת שתוכלו למקד כראוי את הבחירה הכה חשובה.

שלחו אלינו הודעה

רוצים לדעת יותר?

Contact us

נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין השאירו פרטים או חייגו עכשיו 072-3952602 ונחזור אליכם בהקדם!

Time for a new adventure

What are you looking for?

מעוניין למכור נכס?

לקבלת ליווי מקצועי מהמומחים שלנו השאר פרטים מטה: