מה חשוב לדעת על רעננה?

מה חשוב לדעת על רעננה?

מה חשוב לדעת על רעננה

בימים אלו יותר ויותר מתבהר שהשקעה נדל"נית היא השקעה מאוד כדאית, במיוחד כשמדובר במרכז הארץ. מדובר בהשקעה יציבה, סולידית ויותר מכל בטוחה. לא עוד השקעה עם הרבה סימני שאלה, אלא השקעה שמעניקה שקט נפשי – ערך חשוב ביותר בתקופה בה לא מעט בלת"מים הופכים מדי יום את המשוואה. כל עוד בוחרים בנדל"ן להשקעה במרכז הארץ (וברעננה בפרט) נהנים משלל הזדמנויות. זוכים בתנאי מימון טובים דרך הבנקים ומנצלים שוק שבימים אלו נמצא במגמת עלייה. מכאן שאם רק פועלים נכון, ניתן ליהנות לא רק מהכנסה בטוחה, אלא גם מתשואה שנחשבת טובה, ופה אתם מוזמנים לגלות מה חשוב לדעת אודות נכסי נדל"ן בעיר רעננה.

רעננה חוזרת לנוע קדימה

הקורונה האטה לא מעט את תהליך הבנייה בכל הארץ, וכך גם ברעננה. מכאן שאם ב2019 (טרם עידן הקורונה) נבנו כ 886 התחלות בנייה בעיר, הרי שב2021 נרשמו רק כ320 התחלות בנייה. את הנתון הזה יש לקרוא באופן נדל"ני, כלומר העובדה שיש פחות התחלות בנייה רק מעצימה את הערך של הדירות שכן קיימות, ועל כן אין ספק שכיום יותר מתמיד כדאי לבחון לעומק אופציות שנוגעות להשקעות נדל"ן בעיר. עיר שנמצאת במרכז הארץ, שידועה באיכות של מוסדות החינוך ושממוקמת בסמוך לכפר סבא, הרצליה, גבעת ח"ן והמושבים בני ציון ובצרה.

יש תכניות מעניינות על הפרק!

רעננה נחשבת עיר מאוד איכותית. משלבת בין אוכלוסייה מבוגרת לצעירה, בין תושבים ותיקים לחדשים. העיר כוללת פארקים, אזורי תעשייה ובאופן כללי היא משדרת קידמה. כמו כן, העיר רעננה נהנית מהגירה חיובית. הביקוש לגור בעיר עולה, עובדה שמולידה לא מעט מיזמי בנייה מעניינים, ושבין היתר מקדמים השקעה רבה בתשתיות. אחת מהתוכניות היותר מעניינות היא "תוכנית מערב". תוכנית זו כוללת כ1030 דירות יחסי קטנות, לצד 500 יחידות של דיור מוגן, כאשר כל זה נתמך במאות דונמים ירוקים ופתוחים. הפרויקט מבקש לייצר פתרון דיור עבור הדור הצעיר של תושבי העיר, והוא נעשה לצד חשיבה מערכתית מקיפה, חשיבה שמבקשת לקדם את איכות החיים ולשלב פתרונות תחבורה "טבעתיים" – באופן שמאפשר למנוע עומס בתוך כבישי העיר. מסקנה? זהו הזמן לברר אודות מכירת דירות ברעננה!

ההשפעה של תחנת המטרו העתידית

מבקשים הצצה לעוד תוכנית מגירה שמשפיעה על הכדאיות הנדל"נית ברעננה? ובכן אחת ההמלצות החמות בתחום הנדל"ן היא להשקיע בדירות שממוקמות ליד תחנת המטרו שעתידה להיבנות בעיר. מדוע? המטרו עתיד לקצר את זמני הנסיעה ולייעל את אופציות התחבורה, כך שאם משווים את אותה דירה להשקעה ברעננה מול דירה שממוקמת לצד תחנה בת"א, הצפי הוא שהדירה ששוכנת ברעננה (לצד המטרו העתידי) תוביל לתשואה הרבה יותר גבוהה, פשוט כי מחיר הרכישה מראש יותר נוח ואילו בעתיד הערך שלה צפוי להיות הרבה יותר גבוה.

הזהב הנדל"ני של רעננה - קרקע חקלאית

רכישת קרקע חקלאית בשינוי ייעודי היא ללא ספק הזהב של תחום הנדל"ן, וזאת נכון גם בעיר רעננה. מדוע? מדובר בהשקעה יחסית נמוכה, התשואה עתידה להיות מדהימה ואילו המימוש נחשב קצר טווח. עם זאת, בתחום זה חוסר הוודאות נחשב גדול (בהשוואה לרכישת דירה להשקעה בעיר), ועל כן הכרחי לבחון היטב את סטטוס הקרקע, את הביקוש באזור ומגוון היבטים משלימים.

השקעה במשרדים

חושבים על מכירת דירות ברעננה? אל תזניחו את תחום המשרדים! למרות מה שרבים חשבו באמצע מגפת הקורונה, שוק המשרדים חוזר לעצמו ובגדול. לא מעט פרויקטים בתחום חוזרים למסלול, פשוט מאוד כי רבים מהעסקים המקומיים מבינים שגם אם לעיתים נוח ונחמד לעבוד מהבית, אין באמת תחליף ראוי למפגש האנושי, לעבודה הממוקדת ולמיתוג של עסק שעובד ממקום אחד. מכאן שרצוי לדעת שגם ברעננה ניתן למצוא מגוון פרויקטים שנוגעים לתחום המשרדים – שווה בירור.

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram

מאמרים נוספים

טיפים להשקעות נדלן

10 הדיברות בהשקעות נדל"ן

כיום רבים כבר יודעים שאם הם מחפשים אפיק השקעה מבטיח וכלכלי, מוטב שיתמקדו בתחום הנדל"ן. מעבר לכך, כיום רבים כבר מבינים שאם פעם תחום ההשקעות

מה חשוב לבדוק שקונים וילה

מה חשוב לבדוק שקונים וילה

כבר תקופה שמחפשים וילה לרכישה, ופתאום זה קרה. הגעתם, ראיתם, שמעתם והכול נשמע מושלם, כך שרק נותר להשיג את הזוג הנוסף שמביע עניין ופשוט לסגור

כמה עולה לבנות בית

כמה עולה לבנות בית?

בניית בית מאפס היא חלום של רבים, אך תמיד חשוב לדעת בפני מה עומדים. אם כדי להבין כמה הון עצמי נחוץ, אם כדי להבין איזו

שלחו אלינו הודעה

רוצים לדעת יותר?

Contact us

נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין השאירו פרטים או חייגו עכשיו 072-3952602 ונחזור אליכם בהקדם!

Time for a new adventure

What are you looking for?

מעוניין לקנות נכס?

לקבלת ליווי מקצועי מהמומחים שלנו השאר פרטים מטה:

מעוניין למכור נכס?

לקבלת ליווי מקצועי מהמומחים שלנו השאר פרטים מטה:

דילוג לתוכן