האם כדאי להשקיע בחו"ל?

האם כדאי להשקיע בחו"ל?

ישראלים ידועים כעם שמחפש את האופציה הקצרה ביותר לעשות את הסכום הגדול ביותר, ועל כן רבים שמחזיקים בסכום משמעותי נזיל, מבקשים למצוא השקעה מעניינת ובטוחה. מתחברים לדברים? חשוב לדעת שבשנים האחרונות השקעות נדל"ן בנכס שיושב בחו"ל נתפסות כאופציות מאוד כלכליות, כמובן אם רק יודעים כיצד להתנהל נכון. אז אם גם אתם חושבים להשקיע בנדל"ן מעבר לים, חשוב להבין האם זהו צעד נבון, ואם נדייק, נציין שיש לבחון כיצד ניתן לוודא שאכן צועדים לעבר עסקה בטוחה.

למה כן - למה להשקיע מעבר לים?

ידוע לכל שהשקעה שמצריכה כרטיס טיסה, היא השקעה יותר מסוכנת מאשר השקעה נדל"נית שניתן להגיע אליה מדי שבוע. מדוע אם כן מדובר בטרנד שרק הולך וצובר תאוצה? בעיקר כי החלופה המקומית פחות נוצצת, אם כי לא רק בשל כך. שנרחיב? ובכן השקעה בבנק מובילה לריביות מאד נמוכות ומנגד השקעות שמציעות תשואה גבוהה בשוקי ההון נחשבות מסוכנות. מכאן שאם מחפשים אופציה שמאגדת בין שלל היתרונות (תשואה גבוהה לצד סיכון נמוך), נראה שצריך להביט מעט יותר רחוק – לעבר השקעת נדל"ן בחו"ל. השקעת נדל"ן בחו"ל לא רק נחשבת בטוחה (כל עוד פועלים נכון) ולא רק מבטיחה תשואה מאוד גבוהה, אלא בין היתר המיסוי יותר נוח, הערבויות פחות תובעניות, קיימים שלל יתרונות מיסוי (בחלק מהמקרים ניתן להימנע מתשלום מס כפול) וחשוב מכל ניתן להיכנס למשוואה גם עם הון עצמי נמוך, כך שגם 200 אלף ש"ח עשויים להוביל לתשואה נאה.

האם עכשיו נכון להשקיע בחו"ל?

רבים תוהים האם בימים אלו נכון להשקיע בנדל"ן מעבר לים, ופה נמצא שהתשובה בהחלט חיובית. אומנם הקורונה פגעה בלא מעט תחומים, אך לא בהשקעות נדל"ן. לתחום זה היא עשתה רק טוב – צצו שלל הזדמנויות. נכסים שבדרך כלל היו נמכרים במחירים מאוד גבוהים, פתאום נמכרים במחירים מוזלים, פשוט כי הבעלים זקוקים למזומן באופן מידי. מכאן שאם מחזיקים בסכום נזיל עבור השקעה, יש להתחיל להבין שדווקא עכשיו נכון להשקיע – כל עוד הקורונה היא חלק מהמשוואה, אך אנשים כבר יודעים כיצד לחיות בצילה.

הכירו את היעדים המובילים עבור השקעת נדל"ן

אז היכן מומלץ להשקיע בימים אלו בחו"ל? ובכן יש לא מעט יעדים מבטיחים. ישנה אנגליה, גיאורגיה, קפריסין, אוקראינה וכמובן פולין, אך אם נתבקש להצביע על מוקד מבטיח אחד, נבחר בארה"ב. בארה"ב ניתן להגיע לתשואה שנעה בין 8% ל12%, מדובר ב8.6% הכנסה משכר דירה. כמו כן, בארה"ב ניתן למצוא היצע גמיש של אפשרויות. ניתן להשקיע בדירות יוקרה ומנגד בדירות סטודנטים. ניתן להרוויח מהשכרת דירות ומרכישה שמובילה למכירה. ניתן להשקיע בבנייני מסחר ובבנייני מגורים. הרעיון הוא לבחון לעומק מהם הנתונים הנקודתיים שמאפיינים כל מדינה ואופציה להשקעה.

מרוויחים מהשקעת נדל"ן מבלי להיות מומחים בתחום

רבים מהאנשים שומעים על חברים שהרוויחו יפה בזכות השקעות נדלן בארצות הברית, אך מפחדים ללכת על זה בעצמם. פה נציין שאין צורך ממשי לבקר בנכס, אין צורך להכיר את מדינת היעד ואפילו אין צורך להבין דבר בתחום הנדל"ן. מה שכן צריך לעשות זה להבין האם קיים סכום נזיל עבור השקעה, ובאילו ידיים סומכים להפקיד אותו. כל עוד בוחרים בחברה ישראלית מקומית שמעניקה ליווי צמוד, שמקפידה על שקיפות מלאה, שמשלבת ליווי משפטי, שמתחזקת מערך שירות ובקרה מקצועי במהלך הרכישה ושמחזיקה בניסיון עשיר לצד רזומה חיובי, ניתן לדעת שהכסף שלכם נמצא בידיים טובות, ובו זמנית ניתן לדעת שחשבון הבנק שלכם עתיד לתפוח בקצב נאה ובצורה משמעותית.

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram

מאמרים נוספים

טיפים להשקעות נדלן

10 הדיברות בהשקעות נדל"ן

כיום רבים כבר יודעים שאם הם מחפשים אפיק השקעה מבטיח וכלכלי, מוטב שיתמקדו בתחום הנדל"ן. מעבר לכך, כיום רבים כבר מבינים שאם פעם תחום ההשקעות

מה חשוב לבדוק שקונים וילה

מה חשוב לבדוק שקונים וילה

כבר תקופה שמחפשים וילה לרכישה, ופתאום זה קרה. הגעתם, ראיתם, שמעתם והכול נשמע מושלם, כך שרק נותר להשיג את הזוג הנוסף שמביע עניין ופשוט לסגור

כמה עולה לבנות בית

כמה עולה לבנות בית?

בניית בית מאפס היא חלום של רבים, אך תמיד חשוב לדעת בפני מה עומדים. אם כדי להבין כמה הון עצמי נחוץ, אם כדי להבין איזו

שלחו אלינו הודעה

רוצים לדעת יותר?

Contact us

נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין השאירו פרטים או חייגו עכשיו 072-3952602 ונחזור אליכם בהקדם!

Time for a new adventure

What are you looking for?

מעוניין לקנות נכס?

לקבלת ליווי מקצועי מהמומחים שלנו השאר פרטים מטה:

מעוניין למכור נכס?

לקבלת ליווי מקצועי מהמומחים שלנו השאר פרטים מטה:

דילוג לתוכן